Kokie yra geriausi prieškambario baldai?

Tai baldai, kurie formuoja prieškambario išvaizdą, nustato stilių ir suteikia patogumo šeimininkams bei svečiams. Todėl svarbu žinoti, kokie baldai turėtų būti šioje patalpoje.

Pirmiausia prieškambaryje reikia kabyklos su kabliukais drabužiams, lentynų batams, rankinėms ir skrybėlėms. Prieškambaryje būtinai turi būti veidrodis. Antra, pageidautini stalčiai šukoms, drabužių ir batų šepečiams bei raktams. Tai gali būti komoda, pagaminta iš baldinės plokštės. Priešingu atveju daiktai chaotiškai išsidėstys ant atvirų paviršių ir sukurs neestetišką interjerą. O uždara spinta ir banketė padarys kambarį ypač patogų, nes taip patogu nusiauti ir apsiauti batus. Todėl, jei tik leidžia prieškambario dydis, pasirūpinkite tokiu baldų komplektu, kuris sukurs maksimalų patogumą prie įėjimo į namus. 

Baldai, skirti daiktams laikyti:

  • pakabos su kabliukais ir lentynomis;
  • spintos-komodos;
  • batų lentynos arba spintos;
  • aksesuarų, skėčių, pirštinių, krepšių organizatoriai;
  • stalčiai šukoms, drabužiams ir batų priežiūros priemonėms laikyti.

Prieškambario baldai, skirti patogumui ir poilsiui:

  • pufas;
  • banketė
  • kėdė;
  • ofa (jei leidžia plotas).

Be baldų tipo pasirinkimo, reikia atkreipti dėmesį į jų kokybines savybes. Visų pirma turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į tai, kad modernūs, gražūs ir funkcionalūs variantai taip pat turėtų būti ekologiški. Tai laikmečio reikalavimas, kuris taikomas ir gyvenamajai erdvei, ir gyvenimo būdui.

Rinkdamiesi prieškambario baldus, įsitikinkite, kad jie pagaminti iš drėgmei atsparios, plaunamos medžiagos. Juk ši patalpa yra buferinė zona tarp gatvės ir gyvenamųjų kambarių, todėl purvo ir dulkių nuo batų ir viršutinių drabužių prieškambaryje visada susikaupia daugiau.

Gremėzdiški rinkiniai netinka šiuolaikiniam interjerui. Kuo paprastesni ir lakoniškesni baldai, tuo madingesnė atmosfera. Šiuolaikiniai prieškambario baldai neužgriozdina patalpos, bet suteikia jai estetinį vaizdą ir sukuria lengvumo pojūtį. Visur interjeruose karaliauja rafinuotas minimalizmas. 

Prieškambario baldų dizaino ypatybės

Siekiant padidinti erdvę mažame prieškambaryje, baldai gali būti įmontuojami, juos reikėtų rinktis interjero dizaino kūrimo etape. Dėl įmontuotos sofos prieškambaris taps jaukesnis, o įmontuota spinta leis patogiai laikyti daugiau daiktų. Šiuo atveju optimalu, kad spinta būtų sumontuota nuo grindų iki lubų be tarpų ir kojelių, ant kurių gali kauptis dulkės. Uždari stalčiai ir pakabos turėtų būti derinami su atviromis lentynomis ir pakabomis viršutiniams drabužiams, kur jie galėtų išdžiūti po gatvės. Pagal naujausias mados tendencijas baldų furnitūra turėtų būti kompaktiška, diskretiška ir atitikti baldų spalvą.

Tikriausiai pastebėjote, kad visas baldų komplektas prieškambaryje paprastai įrengiamas vienoje pusėje, o priešinga siena lieka visiškai tuščia, kad prie įėjimo liktų laisva erdvė. Jei prieškambaris yra pakankamo dydžio, tuomet patalpai rinkitės modulinius baldus. Tokia baldų konstrukcija suteikia jums galimybę pasirūpinti kuo patogesniu išdėstymu. Be to, galite rinktis baldus ne vieno komplekto rėmuose, o derinti skirtingus modelius, kas taip populiaru tarp šiuolaikinių dizainerių. Tokiu atveju jūsų prieškambaris bus ypač stilingas.

Dažnai pasitaiko, kad, dekoruojant butą ar namą, į prieškambarį nekreipiama dėmesio, nes jis įrengiamas paskutinis. Tačiau ši nedidelė vieta prie įėjimo į namus iš tikrųjų kuria jo nuotaiką. Todėl jei patys sukursite unikalų prieškambario interjerą ir parinksite jam gražius baldus, kaskart grįžę namo išties mėgausitės savo rankomis sukurtos atmosferos jaukumu.

UAB “Baldų arsenalas” dizaineriai mielai padės jums sukurti išskirtinių prieškambario baldų projektą.  Mūsų baldai patenkins visus Jūsų reikalavimus ir lūkesčius, susijusius su stiliumi, patogumu, patikimumu ir funkcionalumu. Skambinkite mums telefonu +370 637 66669 arba palikite užsakymą įmonės interneto svetainėje ir mes patenkinsime Jūsų baldų poreikius.