Kokie veiksniai turi įtakos individualiai virtuvės kainai?

Pirkdamas pagal individualų užsakymą pagamintą virtuvę vartotojas gauna komplektą, kuriame atsižvelgiama į visus jo pageidavimus. Kitaip nei perkant atskirus baldus, šiuo atveju gaminio kaina gali labai skirtis. Norint suprasti, už ką dauguma gamintojų ima pinigus, verta išsiaiškinti, iš ko susideda virtuvės kaina ir ar galima sutaupyti. 

Virtuvės baldu gamyba. Kas lemia jų kainą.

Nagrinėdami komplektų variantus, pirkėjai pastebi, kad nėra nustatytos gaminių kainos. Taip yra dėl to, kad kaina nurodoma už linijinį metrą, o ne už visą komplektą. Apskaičiuojant kainą atsižvelgiama į pagrindinę komplekto įrangą. Jei aptariant ausinių komplekto dizainą pirkėjas nusprendžia jį papildyti tam tikrais elementais, pakeisti ar pridėti kitų elementų ar dekoratyvinių detalių, kaina atitinkamai pasikeis. Be to, galutinė projekto kaina gali gerokai skirtis nuo pradinės kainos.

Virtuvės einamojo metro kaina gali skirtis esant toliau nurodytoms sąlygoms:

  1. Dizaino pokyčiai. Kuo populiaresnis dizaineris, projektuojantis baldus, tuo brangesnis bus jo darbas. Išskirtinumo gerbėjai už baldus turės sumokėti padorią sumą, o panašūs tipinio gamyklinio dizaino elementai kainuos eilę kartų pigiau.
  2. Medžiagos. Kuo paprastesnė medžiaga naudojama virtuvės baldu gamybai, tuo mažesnė komplekto kaina. Kai baldai gaminami iš medžio drožlių plokštės ir MDF, reikia nedidelio biudžeto. Jei užsisakysite komplektą, pagamintą iš natūralaus medžio, akrilo ar akmens stalviršių, virtuvė atrodys įdomiau, tarnaus daug kartų ilgiau, bet kainuos brangiau. 
  3. Apdaila. Pasirinktas fasado tipas turi tiesioginės įtakos komplekto kainai. Pasirinkę laminuotus paviršius, virtuvę galite užsisakyti nebrangiai. Faneravimas padidins kainą. Jei pasirinksite stiklo derinį su daugiasluoksne lako danga, teks padidinti virtuvės pirkimo biudžetą.
  4. Rankų darbas. Visi supranta, kad rankų darbo apdaila negali būti pigi. Užsisakydami, pavyzdžiui, spintelę, papuoštą išskirtinėmis perdangomis, baliustradomis, dekoratyviniais elementais, turėsite sumokėti padorią sumą.
  5. Furnitūra. Baldų funkcionalumas ir ilgaamžiškumas priklauso nuo furnitūros kokybės. Todėl specialistai nerekomenduoja taupyti renkantis ją. Kokybiška furnitūra padeda padidinti baldų naudojimo komfortą, optimizuoti erdvę ir užtikrina patogią prieigą prie virtuvės reikmenų ir produktų.
  6. Nestandartiniai dydžiai. Akivaizdu, kad dydis ir konfigūracija turi tiesioginės įtakos komplekto kainai. Nuo šio parametro priklauso naudojamų medžiagų, furnitūros ir dekoratyvinių elementų kiekis.

Taigi, jei užsakant virtuvės baldus jums aktualus biudžeto klausimas, turėtumėte rasti pusiausvyrą tarp kainos ir baldų komplekto.

Atsižvelgdama į tokį svarbų parametrą kaip baldų kaina, žinoma Lietuvos įmonė UAB “Baldų arsenalas” padeda savo klientams sukurti unikalų baldų dizainą už geriausią kainą. Mūsų dizaineriai už jus atliks reikiamus matavimus, padės įgyvendinti jūsų pageidavimus ir reikalavimus bei nurodys, kur galima sutaupyti neprarandant kokybės. Be to, UAB “Baldų arsenalas” tiesiogiai bendradarbiauja su medžiagų ir baldų priedų gamintojais, todėl viską, ko reikia gamybai, įsigyja mažiausiomis kainomis. Be to, mūsų įmonė dirba su modernia, itin efektyvia ir energiją taupančia įranga, todėl gaminamos produkcijos savikaina yra mažesnė. Be to, mes, kaip gamintojai, į kainą neįtraukiame įvairių komisinių ir nereikalingų papildomų mokesčių. Todėl užsakydami pagal užsakymą pagamintus virtuvės baldus iš UAB “Baldų arsenalas” gausite unikalų, kokybišką ir ilgaamžį komplektą už geriausią kainą.