Kodėl verta pirkti miegamojo lova iš buko medienos?

Miegamasis yra ypatinga patalpa, kurioje praleidžiame daugiausia laiko. Labai svarbu, kad interjeras būtų ne tik estetiškas, bet ir sukurtų ramią, atpalaiduojančią atmosferą geram poilsiui. Renkantis miegamojo baldus, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į gamybos medžiagas, nes ekologiškumas yra pagrindinė sveiko miego ir geros savijautos sąlyga!

Medinė lovos miegamajame – jo interjero pagrindas 

Tai, kad medinė lova yra idealus miegamojo interjero variantas, žinoma jau šimtmečius ir išbandyta daugelio žmonių kartų. Tačiau kokia mediena yra geriausias pasirinkimas lovai? Patyrę gamintojai ir pardavėjai teigia, kad didelę paklausą turi buko lovos. Jų lyderio pozicijas baldų rinkoje užtikrina daugybė privalumų, kuriuos lemia vertingos šios rūšies medienos savybės. 

Fizinės buko medienos savybės

Fizikinės buko medienos, kaip medžiagos lovoms gaminti, savybės – didelis tankis. Pagal kietumą ir stiprumą ji prilygsta tik ąžuolui, puikiai laiko varžtus ir furnitūrą, pasižymi geru atsparumu dilimui, o iš jos pagaminti gaminiai yra gana tvirti ir ilgaamžiai net ir intensyviai naudojami.

Kita svarbi savybė – jo lankstumas. Dėl šios savybės buko mediena plačiai naudojama lovos skersiniams, kurie yra puikus ortopedinis čiužinio pagrindas, gaminti. Šiuolaikinės technologijos leidžia suteikti gaminiui bet kokią formą, taip pat sukurti gražius lenktus galvūgalio ir dekoro fasadus.

Bukas yra vienintelė medienos rūšis, kurią visiškai įsisavina žmogaus organizmas. Pagal maisto pramonei patvirtintus standartus ledų lazdelės turi būti pagamintos iš buko. Pediatrai rekomenduoja tėvams rinktis buko lovytes būtent todėl, kad visi kūdikiai stengiasi jo paragauti. Paprastai buko baldai pasižymi puikiomis dekoratyvinėmis savybėmis. Kadangi mediena yra vienodos tekstūros, ją lengva apdoroti ir dažyti.

Tikima, kad bukas turi gydomųjų galių. Galinga šio medžio energija teigiamai veikia žmogaus organizmą: pripildo jėgų, suteikia energijos, didina atsparumą stresui ir tam tikroms ligoms. Miegoti ant medinės buko lovos itin naudinga ir vaikams, ir suaugusiesiems!

Spalvų asortimentas

Buko lovos gali būti šių natūralių atspalvių:

  • šviesiai smėlio spalvos
  • šviesiai geltona
  • balta ir pilka
  • kreminis
  • šviesiai rožinė;
  • tamsiai.

Be natūralių atspalvių, gamintojai pradėjo gaminti ir kitų spalvų buko lovas:

  • sidabro ir aukso spalvos;
  • gryna balta spalva;
  • vyšnios, alksnio, riešuto;
  • mėlyna, raudona, žalia.

Miegamojo lovas pirkti siūlo baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas”. Galite užsisakyti bet kokio dydžio ir konfigūracijos variantus iš bet kokios medžiagos. Taip pat gaminami pagal užsakymą pagaminti baldai virtuvei, prieškambariui, svetainei, vaikų kambariams ir biurui. Skambinkite mums telefonu +370 637 66669.