Kodėl medinių baldų visada yra virtuvių pagal užsakymą kataloguose.

Nepaisant to, kad virtuvėms gaminti naudojamos įvairios medžiagos, medžio masyvas yra populiariausia, patvariausia žaliava tokio tipo baldams gaminti.

Iš medžio masyvo pagamintos virtuvės visada buvo prabangos, išskirtinio skonio ir turtingumo ženklas. Pagrindiniai šios medžiagos privalumai

  • ilgas tarnavimo laikas;
  • lengva priežiūra naudojant beveik bet kokias valymo priemones;
  • patraukli ir rafinuota išvaizda;
  • ekologiškumas ir saugumas žmogaus sveikatai;
  • didelis stiprumas;
  • bet kokio stiliaus gamyba naudojant raižytą dekorą ir kt;
  • galimybė apdoroti įvairiomis specialiomis priemonėmis, kurios apsaugo nuo puvimo, grybelių ir pelėsių susidarymo.

Pagrindinės medienos rūšys, kurios dažnai naudojamos virtuvėms, yra šios:

  1. Uosis – tai medžiaga, kurią galima lengvai apdoroti įvairiomis priemonėmis, naudojant ryškias spalvas;
  2. Ąžuolas – pasižymi atspalvių įvairove ir dideliu tvirtumu;
  3. Alksnis dažniausiai naudojamas klasikinio dizaino virtuvėms, jis pasižymi puikiu atsparumu drėgmei ir mechaniniam poveikiui.

Virtuvės iš medžio: pirmenybę teikiame natūralioms medžiagoms

Šiuolaikinėje realybėje gera virtuve laikoma ne tik ta, kurioje yra daug erdvės. Save gerbiantis buto ar namo savininkas stengiasi įrengti patalpą taip, kad į ją būtų malonu žiūrėti. Mediena yra puiki medžiaga, puikiai deranti prie bet kokio interjero. Be to, žmonės turi rūpintis savo sveikata ir apsisaugoti nuo neigiamo cheminių medžiagų poveikio. Natūrali medžiaga virtuvei leidžia tai padaryti. Šis punktas ypač aktualus karštomis vasaros dienomis, kai langai atsukti į saulėtąją pusę. Erdvė įkaista. Jei baldai pagaminti iš nekokybiškų polimerų, atsiranda kenksmingų garų.

Priešingai paplitusiai nuomonei, mediena yra labai tvirta ir ilgaamžė medžiaga. Nesugebėjimas jos prižiūrėti nereiškia, kad iš jos pagaminti baldai po tam tikro laikotarpio sugenda ar deformuojasi. Ją tereikia padengti specialiais produktais, kurie apsaugo nuo vabzdžių, puvimo ar drėgmės.

Pirmaujanti Lietuvos įmonė UAB Baldų arsenalas siūlo geriausius bet kokio stiliaus, dizaino ir dydžio virtuvės baldus. Mūsų išskirtinumas – gaminame nestandartinius baldus pagal individualų kliento projektą. Geriausius mūsų gaminius galite pamatyti virtuvių pagal užsakymą kataloge įmonės interneto svetainėje. UAB “Baldų arsenalas” baldų gamybos srityje sėkmingai dirba jau 20 metų, todėl sukaupė didžiulę patirtį projektuojant ir gaminant išskirtinius komplektus, užmezgė ilgalaikius ryšius su pasauliniais medžiagų ir priedų gamintojais, sukūrė unikalias paslaugas savo klientams (baldų projektavimas, transportavimas ir montavimas “iki raktų”, nemokamos konsultacijos).