Kodėl mediniai prieškambario baldai yra geriausias pasirinkimas?

Prieškambaris yra tarsi vartai į namus. Psichologai teigia, kad žmogus geriausiai prisimena bet ko pradžią ir pabaigą. O prieškambaryje jūs ir jūsų svečiai tarsi pradedate ir baigiate savo viešnagę namuose ar bute. Jei grįžtate iš darbo geros nuotaikos, o įžengę į namus iškart atsiduriate netvarkingoje, nepatogioje patalpoje, tikėtina, kad jūsų psichinė pusiausvyra bus sutrikdyta. Taip nesmagu priimti svečius ir pastebėti jų dviprasmiškus žvilgsnius į seną paltų kabyklą ar matomą batų krūvą. Ir kartu suvokiate, kad visa tai pasikartos po kelių valandų, kai juos išlydėsite. Taip apmaudu suvokti, kad netvarkingas prieškambaris gadina visų namų įspūdį. Taigi pradėkite tvarkyti namus, taip sakant, nuo priekio. Prieškambaris turėtų būti ne tik estetiškas, bet ir kuo funkcionalesnis bei patvaresnis.

Prieškambaris yra vienintelė namo patalpa, kuri tiesiogiai liečiasi su gatve. Vasarą su šiluma, žiemą su šalčiu, o kartais ir su drėgme, dulkėmis, purvu, skėčiais ir šlapiais drabužiais. Nepamirškite to rinkdamiesi baldus koridoriui. 

Yra trys medžiagos, kurių neveikia išoriniai veiksniai ir kurias lengva valyti. Tai stiklas, geležis ir plastikas. Tačiau ar kada nors matėte stiklinius baldus? Na, gal ligoninėse. O išimtinai metaliniai? Plastiko tikrai esame matę. Bet tai vienas blogiausių sprendimų. Plastikas gali išskirti kenksmingas medžiagas, kurios gali pakenkti žmogaus sveikatai. O tokiais baldais apstatytas kambarys primins lėlės Barbės namelį.

Šiuolaikiniai gamintojai ir dizaineriai siūlo geriausią variantą – mediniai prieškambario baldai. Jie gaminami iš medžio masyvo, kuris džiovinamas ir gaminamas pagal tam tikrus standartus, griežtai laikantis technologinio proceso. Todėl aukštos kokybės mediniai baldai yra atsparūs bet kokiems neigiamiems veiksniams, juos lengva prižiūrėti. Na, nebent reikia pasirinkti tinkamą buitinę chemiją.

Jei laikui bėgant mediniai baldai šiek tiek susidėvi, nesijaudinkite. Vėl juos nulakavus, jie blizgės kaip nauji. O pasirinkę kitokio atspalvio laką nei ankstesnis, galite net neišleisdami daug pinigų gerokai atnaujinti prieškambario interjerą.

Kokie baldai turėtų būti prieškambaryje?

Šiandien nėra aiškių sąvokų, kokie baldai turėtų būti prieškambaryje. Patalpos užpildymas interjero elementais tiesiogiai priklausys nuo patalpos dydžio ir savininkų pageidavimų. Pagrindiniai prieškambario baldų elementai yra šie:

  • drabužių pakabos;
  • nedidelės spintos sezoniniams drabužiams ir batams laikyti;
  • drabužių spintos, kuriose galite laikyti visus viršutinius drabužius, batus, skrybėles, skėčius ir kt;
  • banketės, taburetės arba pufai, ant kurių galima atsisėsti apsiavus ar nusiavus batus;
  • konsolės su lentynomis;
  • veidrodžiai;
  • spintelės batams ir batų priežiūros priemonėms;
  • komodos.

Medinių baldų kaina

Nebijokite medinių baldų kainos. Kaina priklausys nuo medienos, iš kurios pagaminti baldai, rūšies. Brangiausi yra ąžuoliniai baldai. Biudžetinis variantas yra uosio. Todėl, jei norite, visada galite užsisakyti baldų iš natūralaus medžio už priimtiną kainą. Be to, kaina priklauso nuo apdailos ir elementų skaičiaus bei sudėtingumo. Žinoma, pakaba yra pigesnė už spintą. Tačiau kad ir kokį variantą pasirinktumėte, nepamirškite vieno – mediniai baldai yra ilgaamžiai ir visada madingi. O jei tikrai norite sutaupyti neprarasdami baldų kokybės ir funkcionalumo, nepirkite jų parduotuvėje, o užsisakykite iš žinomo gamintojo – baldų įmonės UAB Baldų arsenalas. Garantuojame savo baldų patikimumą, kokybę, stilių, funkcionalumą ir išskirtinumą, taip pat optimalią užsakymo kainą ir laiką.