Klasikinio stiliaus baldai virtuvei

Klasika visada išlieka madinga. Tai pasakytina ne tik apie meną, bet ir apie interjero dizainą. Klasikinis stilius tinka tiems, kurie pirmenybę teikia stabilumui, ištikimybei tradicijoms ir kokybiškoms medžiagoms. Klasikinio stiliaus virtuvės baldų dizainas pabrėš jų savininkų skonio rafinuotumą ir pabrėš jų statusą.

Pagrindinės klasikinio stiliaus virtuvių savybės

Interjeras, įrengtas pagal klasikinio stiliaus reikalavimus, leis pajusti tobulumą, stabilumą, komfortą ir gerą savijautą. Šio stiliaus istorija iš tiesų skaičiuoja šimtmečius. Klasicizmo stilius atsirado Europoje XVII amžiuje. Keisdamasis, įgydamas naujų bruožų, jis pasiekė mūsų laikus. Šiandien šį stilių renkasi konservatyvūs, kūrybiškumą vertinantys žmonės, norintys, kad jų interjeras atrodytų solidžiai ir kilniai. Klasikinio stiliaus baldus ir aksesuarus virtuvei rekomenduojama rinktis iš natūralių medžiagų. Sveikintina naudoti natūralią medieną, akmenį ir krištolą. Baldų kontūrai griežti, su turtingu dekoru. Kaip dekoratyvinės detalės gali būti naudojamos:

  • metalo kalimas;
  • medžio drožyba;
  • liejimas
  • keramika;
  • paveikslai.

Klasikiniame interjere visi elementai turi būti puikiai suderinti ir sudaryti vientisą ansamblį.

Spalvų schema

Klasikinio stiliaus virtuvė turėtų būti dekoruota švelniomis, ramiomis spalvomis. Paprastai naudojami pasteliniai atspalviai, balta ir visa rudos spalvos paletė. Pagrindinė klasikinės virtuvės spalva yra balta. Ja galima dekoruoti lubas, sienas ir grindis. Prie baltos spalvos gerai dera aukso spalvos purslai. Virtuvės komplektas su auksiniais raižytais fasadais atrodys elegantiškai ir tikrai prabangiai. 

Jei norite rinktis pastelines spalvas, pirmenybę teikite šiltiems atspalviams: vanilės, dramblio kaulo, creme brulee, persikų, abrikosų. Kadangi klasikinėje virtuvėje dažnai naudojamas natūralus medis, tinkami atrodys ir rudos spalvos atspalviai. Šiuo atveju tiks beveik bet koks atspalvis: nuo graikinio riešuto iki kavos. Dažniausiai fonas būna šviesesnis, o tamsiomis spalvomis dekoruojami baldai, parketas ir pan.

Kokius fasadus rinktis gaminant virtuves baldus klasikiniu stiliumi

Kadangi klasikiniame stiliuje paprastai naudojamos kokybiškos ir tvirtos medžiagos, gaminant baldus pirmoje vietoje turėtų būti natūrali mediena. Kad būtų išsaugotas natūralus jos raštas, medžiaga padengiama aukštos kokybės laku. Kai kuriems žmonėms gali patikti šviesi emalė. Klasika mėgsta fasadų puošybą. Dažnai kaip dekoras naudojami šie daiktai:

  • stiklo įdėklai;
  • plokštėmis apkalti fasadai;
  • patinavimas (dirbtinis senėjimas, kuris atrodo labai elegantiškai);
  • drožyba;
  • auksavimas.

Daug dėmesio reikėtų skirti klasikinio stiliaus virtuvės įrangai. Ji turėtų būti elegantiška ir rafinuota. Populiariausias yra metalas su paauksavimu.

Geriausius bet kokio stiliaus baldus bet kokiam dizaino projektui pagamins UAB baldų įmonė “Baldų arsenalas”. Nestandartinių baldu gamybos rinkoje dirbame jau daugiau kaip 20 metų. Mūsų patirtis, patikimi medžiagų ir priedų tiekėjai bei moderni įranga užtikrina mūsų gaminių kokybę ir patikimumą. UAB “Baldų arsenalas” gamina baldus “iki raktų” už prieinamą kainą.