Keletas žodžių apie modernaus stiliaus virtuvės įrengimą

Virtuvė – tai patalpa, kuri bėgant metams evoliucionavo ir tapo jaukesne ir patogesne erdve. Taigi, modernios virtuvės dizainas turi atitikti keletą pagrindinių kriterijų. Pirmiausia tai turėtų būti šilta ir šeimai draugiška patalpa – juk čia renkasi šeima ir kartu leidžia laiką. Antra, virtuvės išplanavimas turėtų būti apgalvotas laikantis ergonomikos principų. Ir galiausiai, bet ne mažiau svarbu, puiki virtuvė turėtų būti praktiška ir atsižvelgti į jos naudotojo gyvenimo būdą. Taigi, jei planuojate virtuvės remontą ir svarstote apie modernaus stiliaus virtuvę, susipažinkite su mūsų patarimais.

Modernios virtuvės įrengimas

Pagal šiuolaikinį virtuvės dizainą sukurtuose balduose gausu išmanių ir ergonomiškų sprendimų. Jį sudaro praktiški moduliai, erdvios lentynos ir tylaus uždarymo sistema.

Dažniausiai modernaus stiliaus virtuvės interjero baldai projektuojami taip, kad derėtų su architektūriniu patalpos elementu. Taip sukuriama vientisa visuma, lokali ir minimalistinė, o tai būdinga šiuolaikiniam dizainui. Įžengę į modernią virtuvę netrukus pastebėsite, kad didžioji dauguma prietaisų yra paslėpti. Interjere pateikiami tik keli kruopščiai atrinkti dekoratyviniai priedai. Taip sukuriama labai gerai apgalvota interjero išskirtinumo koncepcija, be to, sukuriama papildoma funkcinė vertė – viskas turi savo vietą, be to, tai gerokai palengvina valymą. Todėl siūlome rinktis spintas nuo grindų iki lubų be nereikalingų rankenėlių ir dekoro. Tai suteikia erdvei stiliaus ir funkcionalumo bei suteikia daug daugiau vietos daiktams laikyti. Tokioms patalpoms ir moderniems virtuvės baldams idealiai tinka blizgi apdaila. Ji sukuria rafinuotą, futuristinę atmosferą, kartu puikiai atspindi šviesą, todėl virtuvė tampa dar šviesesnė ir erdvesnė.

Šiuolaikinių virtuvių dizaine dažnai naudojamos spintelės be rankenėlių. Dėl lygios fasadų struktūros pasirinkti virtuvės baldai tampa paslaptingi ir žavūs. Kaip žinome, modernių virtuvių dizainas orientuotas į minimalizmą, o dėl konstrukcijos be rankenėlių šiuolaikinį virtuvės stilių pasiekti dar lengviau. 

Viršutinės virtuvės spintelės

Viršutinės spintelės yra ne tik praktiški virtuvės baldai, bet ir svarbūs erdvės sutvarkymo elementai. Ypač atviro išplanavimo virtuvėse viršutinių spintelių naudojimas tampa itin funkcionalus ir net svarbus. Tačiau kadangi jos bus atviros (net jei likusi virtuvės dalis paslėpta už pusiasalio ar virtuvės salos dizaino), siūlome dar kartą pagalvoti apie viršutinių spintelių estetiką.

Be abejo, virtuvės su spintelėmis nuo grindų iki lubų yra daug praktiškesnės už tas, kurios suprojektuotos be galimybės laikyti daiktus viršuje. Todėl tokios spintelės yra idealus sprendimas mažoms virtuvėms, kuriose galimybės naudotis erdve yra ribotos. Jei pasirinksite lygius fasadus be rankenėlių, patalpa atrodys dar erdvesnė. Nuo grindų iki lubų besitęsiantys baldai taip pat suteiks patalpai daug stiliaus ir elegancijos, o to ir siekiama šiuolaikiniuose interjeruose.

Tuo pat metu vietoj uždarų spintelių nuo grindų iki lubų šiuolaikinės virtuvės dizaine vis labiau populiarėja atviros lentynos. Šis variantas į interjerą įneša daug šviesos ir leidžia jam atrodyti gyvybingam nauju būdu. Tačiau labai svarbu, kad atviros lentynos būtų švarios ir tvarkingos, kad neužgožtų erdvės. Tačiau tinkamai atliktos atviros lentynos sukuria labai įdomų dizainą, kuris vertinamas tiek praktiškai, tiek vizualiai.

Apie tai ir daugelį kitų dalykų jums papasakos UAB “Baldų Arsenalas” baldų įmonės dizaineriai. Mes projektuojame ir gaminame ne tik unikalius baldus, bet ir stengiamės užtikrinti kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir optimalią modernios virtuvės kainą.