Katalogas virtuvės pagal užsakymą. Kur patogu išsirinkti ir nusipirkti baldus?

Pasirinkti nestandartinę virtuvę – tai išsirinkti individualų savo namų veidą. Visi esame skirtingi, kažkas jaučiasi gerai griežtoje minimalistinėje aplinkoje, kažkas mėgsta natūralias medžiagas. Vieniems reikia ryškių sodrių spalvų, kiti savo virtuves puošia metalu ir stiklu. Gatavi sprendimai, klišės – tai individualumo atsisakymas, ir atvirkščiai, pagal užsakymą pagaminta virtuvė – tai skrydžio ir vaizduotės laisvė.

Maža ar per didelė virtuvės erdvė? Sudėtingas išplanavimas? Būtinybė sutalpinti prietaisus ir buitinę techniką? Nestandartinis virtuvės dizainas leis išspręsti bet kokias problemas ir organiškai sujungti funkcionalumą ir grožį.

Kaip rasti idėją savo baldams pasitelkus internetinį virtuvės katalogą su kainomis

Norėdami išsirinkti naują virtuvės baldų variantą, dažnai turite praleisti daug laiko lankydamiesi baldų parduotuvėse ar salonuose. Norisi pamatyti kuo daugiau pavyzdžių. Tinkamų variantų paieška užima dar daugiau laiko, nes, be estetinio komponento, labai svarbus visų elementų dydis ir funkcionalumas. Daug patogiau naudotis gamintojų interneto svetainėse skelbiamais aprašymais ir nuotraukomis.

Net ir labai didelį virtuvės pagal užsakymą katalogą interneto šaltiniuose galima išstudijuoti daug greičiau, nei vykstant į realias parduotuves ir baldų salonus. Interneto svetainėse pateikiamos virtuvių nuotraukos ir aprašymai yra gana informatyvūs ir leidžia ne tik rasti idėją virtuvės komplektui, bet ir pasirinkti baldų gamintoją. 

Gerai žinomos įmonės UAB “Baldų arsenalas” virtuvės baldai – tai modernūs, praktiški, daugiafunkciniai komplektai, sukurti pagal asmeninius klientų projektus. Siūlomi baldai, kurie taps stilingu įvairių dizaino koncepcijų apipavidalintų namų priedu, tai patvirtina ir įmonės interneto svetainėje pateiktas baldų katalogas.

Mūsų komandą sudaro patyrę ir kūrybingi dizaineriai, kuriantys originalius projektus ir padedantys klientams įgyvendinti savo viziją bei svajones apie nuosavus namus. Turime ilgametę patirtį ir modernią įrangą, kuri leidžia gaminti įvairių stilių interjero gaminius, atsižvelgiant į dabartines mados tendencijas. UAB “Baldų arsenalas” pagal užsakymą gamina įvairių tipų virtuves, pvz.

  • tiesios
  • U formos
  • kampines
  • salą;
  • išmaniąsias.

Žmonės iš mūsų užsisako, nes siūlome aukštos kokybės produktus. Aukštas mūsų specialistų profesionalumas, puiki žaliavų kokybė ir moderni aukštųjų technologijų įranga gamykloje leidžia įmonei patenkinti net išrankiausių klientų norus ir poreikius.

 Pagal užsakymą pagamintų virtuvės baldų kaina priklauso nuo jų tipo, dydžio ir pasirinktų medžiagų. Tačiau kadangi UAB “Baldų arsenalas” siūlo savo gamybos gaminius, įmonės siūlomos kainos yra gerokai mažesnės nei tarpinių pardavėjų.

Visada darome viską, kad klientas liktų patenkintas pirkiniu.