Kas yra modulinės virtuvės? Virtuvės pagal užsakymą privalumai

Modulinė virtuvė – tai baldų “konstruktorius”, iš kurio galima susikomplektuoti virtuvę pagal kiekvieno skonį. Spintų, spintelių ir įmontuotų prietaisų komplektas padeda efektyviai išnaudoti erdvę ir padaryti ją kuo patogesnę. Tai, kas bus galutiniame projekte, priklauso tik nuo kliento noro.

Kokie yra modulinės virtuvės privalumai?

Modulinė virtuvė tinka bet kokio dydžio patalpoms – ji vienodai gerai atrodo ir studijos tipo butuose, ir erdviuose atskiruose kambariuose.

Modulinės virtuvės:

 1. Efektyvios. Kiekvieną bloką galima pertvarkyti taip, kad būtų patogiau. Viryklė, kriauklė, stalviršis, šaldytuvas – viską galima pastatyti tiksliai ten, kur norite. Kiekvieną virtuvės centimetrą galima paversti naudinga erdve, įrengiant lentynas, krepšius, lentynėles, stalčius ar laikiklius.
 2. Ekonomiška. Palyginti su tradicine virtuve, modulinė virtuvė yra pigesnė. Dažnai moduliai gaminami dideliais kiekiais, todėl sumažėja individualios virtuvės kaina.
 3. Lengva eksploatuoti. Modulinės virtuvės komplektą prireikus lengva remontuoti – jo elementus galima nuimti ir pakeisti.
 4. Individuali. Skirtingai nuo klasikinių variantų, modulines virtuves galima pritaikyti sau. Individualiai galite pasirinkti ne tik modulių komplektą ir išdėstymą, bet ir apdailos medžiagą, stalviršių spalvą, fasadus, galvutes ir daugelį kitų dalykų.

Tokie baldai palaiko virtuvės higieną – iš surenkamų modulių pagamintos virtuvės yra specialiai suprojektuotos taip, kad patalpa būtų švari ir be netvarkos.

Baldu gamyba. Iš ko susideda modulinė virtuvė?

Yra keli standartiniai modulinių virtuvių dizainai. Juose išvardyti visi galimi moduliai ir parodytas jų praktinis įgyvendinimas. Tokie projektai atspindi naujausias interjero tendencijas, todėl iš karto galite sužinoti, koks modulinės virtuvės dizainas dabar madingas.

Modulinę virtuvę paprastai sudaro pagrindiniai ir papildomi blokai. Pagrindinius blokus sudaro:

 • grindų blokai (spintelės). Beveik kiekvienoje virtuvėje yra bent dvi spintelės. Viena jų naudojama viryklei ir orkaitei, kita – kaip stalviršis su papildomais stalčiais;
 • sieniniai blokai (spintelės). Spintelės parenkamos pagal aukštį, kad visi laikomi daiktai ir produktai būtų lengvai pasiekiami;
 • darbo paviršiai (stalviršiai). Jie paprastai naudojami gaminant maistą, montuojant smulkią buitinę techniką, kuri nėra įmontuota, pavyzdžiui, kavos aparatus, virtuvės kombainus, skrudintuvus.

Papildomi modulinės virtuvės blokai:

 • lentynos, pakabos, strypai, tinkleliai, krepšiai;
 • laikikliai šiukšliadėžėms, virtuviniams rankšluosčiams, folijai, stiklinėms, stalo įrankiams, peiliams;
 • įmontuojami prietaisai, pavyzdžiui, gartraukis, virtuvės kriauklė, viryklė ir (arba) indaplovė, šaldytuvas;
 • ištraukiamos lentynos ir mini sandėliukai smulkiems daiktams, kurie yra gana dideli, bet vis tiek turi būti greitai pasiekiami;
 • aukštos spintelės, tinkamos ir sandėliavimui, ir įmontuotiems prietaisams, pavyzdžiui, mikrobangų krosnelėms ir orkaitėms;
 • vežimėlius, kurių pagalba iš spintų galima išvežti ištisus skyrius su sunkiais daiktais ir produktais;
 • kampinės spintelės ir karuselės, kurios leidžia patogiai laikyti virtuvės reikmenis net tose vietose, kur anksčiau praktiškai nebuvo prieigos.

Norėdami įsigyti savo “svajonių virtuvę”, tiesiog kreipkitės į baldų įmonę UAB Baldų arsenalas. Mūsų dizaineriai ir pakaitiniai specialistai padės jums sukurti baldų projektą pagal jūsų pageidavimus ir virtuvės erdvės parametrus.  Tuomet mūsų gamykloje baldai bus pagaminti, pristatyti ir sumontuoti pagal suderintą projektą. Keletą UAB “Baldų arsenalas” pagal individualius klientų užsakymus pagamintų baldų variantų galite pamatyti svetainės kataloge. Mūsų gaminami stilingi ir ilgaamžiai baldai pavers virtuvę vieta, kurioje tikrai malonu gaminti maistą ir ilsėtis.