Kampinės virtuvės pagal užsakymą. Kodėl jos pasirinktos.

Vienas patogiausių ir funkcionaliausių virtuvės įrengimo būdų – baldai, sumontuoti palei dvi ar daugiau gretimų sienų. Tai vadinamoji kampinė virtuvė.  Tokie komplektai išsiskiria patogumu, ergonomiškumu ir dideliu funkcionalumu. Pirmiausia jie išsiskiria savo forma: L arba U formos. Atitinkamai jie statomi arba palei dvi, arba palei tris gretimas sienas. Šie baldai labai paklausūs dėl savo universalumo, kompaktiškumo ir galimybės įrengti tinkamo išplanavimo patalpose. Tokių baldų formate gali tilpti ne tik darbo paviršius maisto gaminimui, bet ir integruotas valgomojo stalas bei baro prekystalis. Suprantama, kad tokiame formate yra vietos kriauklei, viryklei, indaplovei, šaldytuvui, gartraukiui ir kitiems virtuvės aplinkos elementams.

Pagrindiniai kampinių virtuvės baldų privalumai

Gyvenamųjų namų, butų, viešbučių, biurų ir bendrabučių savininkai mieliau užsako kampinius virtuvės baldus. Tokie komplektai vertinami dėl jų kompaktiškumo. Tinkamai parinkus ir pagaminus, juos galima patalpinti bet kokio išplanavimo ir dydžio patalpoje, efektyviai išnaudojant kiekvieną erdvės centimetrą. Atsižvelgiant į šeimininkės pageidavimus, galima pasirinkti skirtingą spintelių, atvirų lentynų, stalčių ir stalviršių komplektą. Užsisakius kampinį virtuvės komplektą pagal individualų projektą, bus sutaupyta ne tik vietos, bet ir šeimininkės veiksmų judant tarp spintelių ir kitų aplinkos elementų. Juk visi jie bus kompaktiškai išdėstyti arčiausiai vienas kito esančiose prieigose. Kampinės virtuvės nebūtinai turi būti standartinės. Kurdami projektą galite naudoti bet kokius galvučių komponentų derinius, jų dydžius, išdėstymą ir kitas savybes. 

Kampinės virtuvės turi šių privalumų:

  • taupoma naudinga virtuvės erdvė;
  • galimybė sumontuoti kriauklę, viryklę ir šaldytuvą;
  • ergonomiškas skirto ploto panaudojimas;
  • patogus darbo ir valgomojo zonų atskyrimas;
  • reprezentatyvi kampinių baldų išvaizda;
  • kompaktiškas pagrindinių virtuvės dalių išdėstymas.

Virtuvės dizainas naudojant kampinius baldus

Renkantis šio tipo baldus svarbu atsižvelgti į jų derinimą su bendru virtuvės interjeru. Pagrindiniai šio pasirinkimo kriterijai yra virtuvės dydis, spalvų paletė, orientacija, apšvietimas ir kitos ypatybės. 

Spalva. Tamsios spalvos labiau tinka didelėms patalpoms. Šviesūs atspalviai praplečia erdvę. Ryškios spalvos tinka moderniam stiliui. Klasikai labiau tinka natūralus medis arba jo imitacija.

Piešinių buvimas. Horizontalios linijos ištempia kambarį į plotį. Esant vertikaliai orientacijai, kambarys vizualiai atrodys aukštesnis. Vienspalvius prieškambarius patartina papildyti išraiškinga furnitūra.

Stilius ir dydis. Klasikiniam erdvios virtuvės interjerui tinka kampinis komplektas iš natūralaus medžio arba aukštos kokybės jo imitacijos. Modernesniuose interjeruose sveikintinas minimalizmas ir eklektika.

UAB “Baldų arsenalas” pagal užsakymą pagaminti baldai Vilniuje

UAB “Baldų arsenalas” baldų įmonė gamina unikalias, stilingas ir patikimas virtuves pagal užsakymą. Mūsų prioritetai: kokybė, ilgaamžiškumas, unikalumas ir individualus gaminamų baldų stilius. Visada išpildome klientų pageidavimus, todėl kartu su nepriekaištingu aptarnavimu UAB Baldų arsenalas yra populiari tarp vilniečių. Baldų užsakymą galite pateikti paskambinę nurodytais kontaktiniais telefonais arba įmonės interneto svetainėje.