Kaip išsirinkti pigią lovą pagal užsakymą. Ekspertų patarimai.

Lova yra labai svarbus baldas žmogaus gyvenime. Jūsų psichologinė ir fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo teisingo pasirinkimo. Taigi apžvelkime keletą patarimų, kaip įsitikinti, kad lova jūsų nenuvils, bus patogi ir patogi. 

1.        Dydis. Geriau užsisakyti didžiausią variantą, kuris netrukdytų judėti po miegamąjį. Dydis neturėtų varžyti jūsų miego metu. Lovos plotis turi būti su atsarga (viengulė lova – iki 100 cm, pusantros lovos – iki 150 cm, dvigulė lova – 180-200 cm). Rinkdamiesi lovos plotį, vadovaukitės taisykle: rankos už galvos neturi trukdyti šalia gulinčiam žmogui. Naudojant viengulę lovą, alkūnės neturėtų peržengti jos ribų. Ilgis turėtų būti 20-30 cm ilgesnis už žmogaus ūgį. Standartinis ilgis tinka ne visiems, todėl verta užsisakyti jo gamybą pagal savo matmenis. Svarbus ir ūgis. Taip pat turėtų būti patogu atsigulti ir atsikelti. Jauniems žmonėms tinka žemos lovos. Vyresnio amžiaus žmonėms rekomenduojama rinktis aukštus variantus.

2.        Forma. Šiandien rinkoje yra bet kokios formos lovų modelių. Tačiau ne visi jie yra patogūs. Geriausiai tinka stačiakampiai variantai, nes juos ne tik lengva naudoti, bet ir jie harmoningai dera prie interjero.

3.        Rėmo kokybė. Kiekvienos lovos pagrindas yra rėmas. Gaminio ilgaamžiškumas priklauso nuo jo kokybės. Rėmas susideda iš atramos (su kojelėmis arba be jų), galvūgalio ir atlošo. Šiuo metu yra du rėmo variantai: su dviem nugarėlėmis ir šoninėmis plokštėmis; su keturiomis plokštėmis ir nugarėlėmis. Didelę reikšmę rėmo patvarumui turi medžiaga, iš kurios jis pagamintas.  Norėdami išvengti konstrukcijos nestabilumo ir girgždėjimo, turėtumėte rinktis iš natūralaus medžio pagamintą karkasą. Modeliai, pagaminti iš nekokybiškos ir pigios MDF arba medžio drožlių plokštės, laikui bėgant pradeda gesti ir girgždėti. Reikėtų pažymėti, kad modeliai su atraminėmis nugarėlėmis yra patikimesni nei modeliai su kojomis. Modeliai be kojų yra patvaresni. Be to, jose gali būti įrengtas pakėlimo mechanizmas ir stalčius patalynei bei antklodėms laikyti.

4.        Čiužinys. Bendra rekomendacija: geriau rinktis vidutinio kietumo čiužinį. Tačiau tai yra bendra rekomendacija. Svarbu pasirinkti lovos paviršių atsižvelgiant į joje miegančio asmens amžių. Kuo jaunesnis žmogus, tuo kietesnis turėtų būti čiužinys. Naujagimiai turėtų miegoti tik ant kieto paviršiaus, kad būtų užtikrintas tinkamas skeleto formavimasis. Vyresnio amžiaus žmonėms patartina miegoti ant minkšto čiužinio, nes sulaukus 60 metų kaulai tampa trapūs, o sąnariai – neaktyvūs.

Kur įsigyti pigią miegamąją lovą

Dar vienas patarimas. Norint įsigyti lovą, kuri maksimaliai atitiktų jūsų poreikius ir lūkesčius, puikiai derėtų prie jūsų miegamojo interjero už prieinamą kainą, geriau užsisakyti ją iš patikimo ir patikimo gamintojo. Atsakingas baldų gamintojas visada padės jums rasti geriausią variantą, atsižvelgiant į dizaino ir funkcinius reikalavimus, taip pat suteiks išsamią informaciją ir rekomendacijas apie medžiagas bei optimalią gaminio kainą. UAB “Baldų arsenalas” yra toks sąžiningas gamintojas. Kreipkitės į mūsų konsultantus ir dizainerius, ir mes jums pagaminsime bet kokio dizaino lovą už priimtiną kainą. Aukštos kokybės ir stilinga lova pagal užsakymą už mažą kainą yra absoliuti realybė. Nes UAB “Baldų arsenalas” yra gamintojas. O tiesiogiai iš gamintojo gaunami produktai visada yra pigesni. Be to, visiems savo gaminiams suteikiame garantiją.