Kaip išsirinkti ir pirkti biuro baldus?

Biuras – tai vieta, kurioje darbuotojai praleidžia didžiąją dienos dalį. Įmonės vadovo pareiga – aprūpinti patalpas viskuo, ko reikia darbui. Organizuojant darbo procesą būtina ne tik parinkti kvalifikuotus specialistus, bet ir sudaryti visas sąlygas patogiam darbui.

Stalai, kėdės, naktiniai staliukai, foteliai, spintos – tai tik maža dalis to, ko gali prireikti biurui įrengti. Pirmenybę turėtumėte teikti aukštos kokybės gaminiams, kurie tarnaus ilgą laiką neprarasdami savo išvaizdos.

Biuro baldų savybės ir tipai

Biuro baldai turi nemažai skirtumų nuo įprastų namų baldų. Gaminiai turėtų būti ergonomiški, glausti ir iš karto sukurti darbo aplinkos nuotaiką. Kiekvienas interjero elementas yra intensyviai naudojamas, todėl reikia įsigyti aukštos kokybės gaminius, kurie laikui bėgant nepraras savo išvaizdos.

Pagrindiniai biuro baldų skirtumai yra šie:

 1. Forma. Pirmenybę turėtumėte teikti paprastiems modeliams be ypatingų stiliaus sprendimų. Glaustumas ir santūrumas yra pagrindiniai pasirinkimo kriterijai.
 2. Funkcionalumas. Reikėtų suprasti, kad biuro baldai neturėtų turėti įvairių funkcijų. Sofa naudojama tik sėdėjimui ir jai nereikia išskleidimo funkcijos ar papildomų spintelių.
 3. Išvaizda. Baldai turėtų būti griežtų, ramių spalvų, be dekoratyvinių elementų. Verta pažymėti, kad kai kurios įmonės nukrypsta nuo šios taisyklės ir interjere naudoja nestandartinius derinius.
 4. Apmušalai. Dažniausiai galima rasti odinių gaminių, tačiau turi teisę egzistuoti ir kiti variantai, kurie yra patvarūs, lengvai prižiūrimi ir praktiški. Biuro balduose plačiai naudojami otomanai, sofos, stalai, lentynos ir berėmiai baldai. Pastarieji pradėti naudoti palyginti neseniai ir yra kūrybiškesnių ir laisvesnio stiliaus įmonių sprendimas. Jie gali būti naudojami žaidimų kambariuose dideliuose biuruose, konferencijų salėse ir net virtuvėse.

Svarbūs niuansai renkantis biuro baldus

Atidarydami nuosavą biurą daugelis įmonių savininkų pasimeta ir nežino, nuo ko pradėti ir kokius biuro baldus pirkti. Verslo akiračiai ne visada leidžia iš karto spręsti iškilusią užduotį, todėl reikia preliminariai peržiūrėti informaciją. Žinoma, neturint patirties dizaino srityje ir gebėjimo derinti baldus tarpusavyje, įrengti biurą gana sunku. Geriausia kreiptis į profesionalus, kurie gali sukurti harmoningą biuro stilių, atsižvelgti į visas darbo procesų ypatybes ir įgyvendinti visus klientų pageidavimus.

Tačiau jei nuspręsite veikti savarankiškai, turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą veiksnių:

 • laisvas aikšteles ir kompaktiškų patalpų darbuotojams poreikį. Baldų pasirinkimas labai priklauso nuo šio kriterijaus. Standartiniuose biuruose tai padaryti lengviau, o atviros erdvės biuruose teks būti kūrybingiems ir apgalvoti sėdimųjų vietų išdėstymą;
 • įmonės vadovo biuras turėtų būti kitoks. Svarbu suprasti, kad direktoriaus kabinete turėtų būti naudojami brangesni ir elegantiškesni baldai, kurie atskleistų savininko įvaizdį ir stilių.  Svarbu apgalvoti visus niuansus ir laikytis vieno stiliaus, kad būtų sukurta patogi darbo aplinka.

Klaidos renkantis baldus

Dekoruojant patalpą reikėtų vengti dažniausiai daromų klaidų:

 1. Skirtingų stilių baldų naudojimas. Daugelis įmonių nutolsta nuo klasikinių variantų, tačiau geriau tai daryti su kvalifikuotais dizaineriais. Nelengva bus sugalvoti unikalų projektą ir patiems išsirinkti akcentinius baldus.
 2. Patalpos perkrovimas. Nesistenkite įrengti biuro daugybe baldų. Tai sukurs sunkumo atmosferą, kuri neigiamai paveiks darbo procesus.
 3. Netinkamo dydžio pasirinkimas. Turėtumėte sutelkti dėmesį į patalpos kvadratūrą. Dideli gaminiai mažoje patalpoje atrodys prastai, neleisdami jums tinkamai sutvarkyti erdvės.

Išvengę šių klaidų, galite sukurti ramų, lakonišką biuro dizainą, kuriame bus malonu dirbti.

UAB “Baldų arsenalas” – kaina ir kokybė

Biuras yra viena svarbiausių sudedamųjų dalių. Jame turėtų būti įrengti geri, stilingi baldai, kurie sukurtų teigiamą įspūdį. Tai padaryti gali padėti baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas”. Pagrindiniai mūsų privalumai:

 • profesionalūs dizaineriai;
 • moderni gamyba;
 • aukštos kokybės gaminiai;
 • greitas pristatymas ir profesionalus baldų montavimas kliento patalpose;
 • garantija visiems baldams;
 • dėmesys klientų poreikiams.

Padėsime jums įrengti biurą palankiomis kainomis.