Kaip gaminami pagal užsakymą pagaminti baldai

Įsikraustote į butą ar namą, kuriame planuojate gyventi, auginti vaikus, mokytis, dirbti, gaminti vakarienę, kviestis svečius ir rytais užsiimti joga. Ir norite, kad kiekvienas šio namo centimetras, ypač baldai, būtų sukurtas tik jums.

Patogios virtuvės spintelės, tinkamo aukščio ir pločio valgomojo stalas, lova su darbastaliu, kuriame yra jungtys prietaisams. Vargu ar tokius baldus rasite internetinėse parduotuvėse ar baldų kataloguose.

Todėl patariame buto baldus gaminti pagal užsakymą. 

Į ką svarbu atkreipti dėmesį užsakant baldus

  1. Gamintojo portfelis. Patikrinkite, kokią patirtį turi rangovas, ir supraskite, kokia kryptimi jis dirba. Patikrinę portfelį suprasite, ar rangovas jums tinka. Nes kai kurie gamintojai gali dirbti tik su medžiu, o kai kurie – su paprastesnėmis medžiagomis. Taip pat galėsite pamatyti ir pasisemti įkvėpimo iš jau atliktų darbų idėjų. Galbūt pusapvalis stalas, kurį rasite kažkieno kito darbe, tiks jūsų maketui.
  2. Nustatykite gamintojui aiškius savo būsimų baldų tikslus ir viziją. Net jei turite patyrusį ir talentingą meistrą, jūsų techninės sąlygos turi didelę reikšmę. Atidžiai paaiškinkite ir pateikite technines sąlygas, nes baldus iš katalogo ar internetinės parduotuvės galima grąžinti, o pagal užsakymą pagamintų baldų – ne. Patyrę gamintojai, kurie specializuojasi individualiems poreikiams pritaikytų baldų gamyboje, visada turi savo profesionalius dizainerius. Jie padės jūsų pageidavimus paversti konkrečiu projektu.
  3. Patys neatlikite matavimų. Tai didelė klaida, kurią daro daugelis klientų. Jie nori pagreitinti procedūrą – patys išmatuoja baldus ir klaidingus skaičiavimus siunčia baldų gamintojui. Tokiu atveju svarbu ne tik būti tiksliems milimetro tikslumu, bet ir suprasti, kiek ir kokios medžiagos reikia kloti, kad miegamojo baldai išeitų tokie, kokie buvo suplanuoti. 
  4. Nepasikliaukite tik savo norais. Žinoma, niekas geriau už užsakovus nežino, kaip patogiau pastatyti stalą ar spintą. Tačiau iš tiesų tik profesionalai gali teisingai atsižvelgti į visus niuansus. Todėl svarbu klausti, konsultuotis ir nebijoti rangovo pasiūlymų. Jei tai tūkstantoji dizainerio darbo patirtis, jis gali patarti, kaip teisingai išdėstyti lentynas, kokiu atstumu nuo sienos statyti spintelę ir kaip padaryti, kad pagamintų baldų pagal užsakymą kaina būtų optimali. 
  5. Rinkitės kokybę. Jei nusprendėte pasigaminti baldus pagal užsakymą, patariame atkreipti dėmesį į medžiagas. Jei gaminate spintą, ji nebūtinai turi būti pagaminta iš raudonmedžio. O jei kalbame apie valgomojo stalą ar darbo vietą, geriau naudoti aukštos kokybės medieną.
  6. Atsižvelkite į tvirtinimo detales. Galite išleisti neįtikėtinai daug pinigų aukštos kokybės virtuvei ar sofai, bet galiausiai suklysti dėl mechanizmo ir nekęsti šių baldų dėl jų nepatogumo. Todėl ypatingą dėmesį skirkite tokioms detalėms kaip spynos, furnitūra ir mechanizmai. Juk negalite jų pasigaminti patys, reikia pasirinkti tiekėją ir su juo derėtis. Taip pat dėl to pasitarkite su rangovais.

Kur įsigyti pagal dydį pagal užsakymą baldų gamyba

 Žinomas baldų gamintojas UAB “Baldų arsenalas” profesionaliai užsiima nestandartinių baldų gamyba pagal užsakymą. Turime patyrusių dizainerių ir meistrų, modernią įrangą, žinomų gamintojų medžiagas ir furnitūrą, savo baldų pristatymą ir optimalias kainas. Susisiekite su mumis telefonu: +370 637 66669 arba palikite užklausą svetainėje.