Kaip formuojama individuali virtuvės kaina?

Sprendimas pirkti naujus virtuvės baldus sukelia ne tik džiugių emocijų. Kartu su pakilia nuotaika dažnai kyla rūpestis dėl tinkamo pasirinkimo, gaminio kokybės ir, žinoma, kainos. Finansinę bet kokio remonto pusę sudaro keli veiksniai, net jei baldai yra standartiniai, o jei jie gaminami pagal užsakymą, išlaidų elementų skaičius padidėja. Norėdami suprasti, kiek kainuos visas remontas, galite iš anksto apskaičiuoti jo kainą. 

Kas lemia individualią virtuvės pagal užsakymą kainos dalį?

Galutinei baldų kainai įtakos turi daug veiksnių. Pagrindiniai iš jų yra šie:

  • gamybos medžiaga (turi plačiausią kainų diapazoną: nuo ekonominio segmento iki aukščiausios kokybės žaliavų; atskiras elementas yra riboto dizaino medžiagų linijos, išskirtiniai apdirbimo būdai arba autorinis dizainas);
  • standartinis ar individualus užsakymas (pirmasis apima standartinių baldų gamybą, kurie salone parduodami gatavos formos, antrasis remiasi individualiais kliento pageidavimais, todėl reikalauja naujo projekto kūrimo, pjaustymo, surinkimo niuansų ir t. t.)
  • baldų tipą (korpusiniai, moduliniai, įmontuojami – kiekvienas iš jų turi savo specifiką, kuri turi įtakos galutinei individualios virtuvės kainai. Ją galite apskaičiuoti, jei turite konkretų projektą arba gaminio pavyzdį);
  • baldų išdėstymo plotas (vieta, kurioje bus išdėstyti baldai, taip pat turi įtakos kainai, nes nuo jos priklauso apdailos medžiagų pasirinkimas); 
  • furnitūra (furnitūros kiekis, montavimo sudėtingumas, išskirtinumas, kokybė daro didelę įtaką gaminio kainai, į kurią reikia atsižvelgti užsakant individualiai. Standartiniuose balduose furnitūra yra įtraukta į sąmatą, tačiau ją montuojant reikės papildomų išlaidų).

Taigi, apsvarstėme pagrindines baldų kainos nustatymo sąlygas, kurios leidžia bendrais bruožais įvertinti, kiek kainuos pageidaujamas gaminys.

Kaip apskaičiuoti konkretaus gaminio kainą?

Jei jau nusprendėte užsisakyti virtuvę, kainą galite apskaičiuoti pagal šiuos parametrus:

  1. Projekto kainą. Individualaus vizualizuoto modelio sukūrimas su teisingu pjovimu, tvirtinimo žymėjimais yra įskaičiuotas į gaminio kainą. 
  2. Medžiagų kaina. Tai apima sunaudotų drobių, fasadų, priedų kainą.
  3. Pjaustymas pagal projektą. Tai atskira mokama pozicija, kuri įskaičiuota į bendrą kainą. 
  4. Gaminio pristatymas. Užbaigto užsakymo pristatymo transporto išlaidos gali būti įskaičiuotos į jo kainą, tačiau taip pat gali būti apmokamos atskirai, pristatant gaminį.
  5. Gaminio surinkimas. Viena iš sudedamųjų dalių, sudarančių galutinę kainą pilno ciklo gamyboje (nuo projekto parengimo iki galutinio pavyzdžio sumontavimo). Tačiau kai kuriems gamintojams šis elementas apmokamas atskirai.

Be šių parametrų, gamintojas gaminiui taip pat uždeda savo antkainį, į kurį įeina meistrų darbas (vizitai į namus, matavimai ir pan.), montavimo detalės (varžtai, kištukai) ir kt. Šis antkainis yra kintantis, labai individualus, todėl jį reikia sužinoti iš konkretaus gamintojo, su kuriuo nusprendėte bendradarbiauti.

Kokybiškus ir ilgaamžius virtuvės baldus galite užsisakyti ir įsigyti iš pirmaujančio baldų gamintojo – UAB “Baldų arsenalas”. Šiame versle dirbame jau 20 metų. Pagrindinė mūsų specializacija – individualių baldų gamyba pagal individualius užsakymus. Ilgalaikis bendradarbiavimas su žinomiausiais medžiagų ir priedų tiekėjais, moderni gamybos įranga ir kvalifikuoti specialistai užtikrina ne tik mūsų gaminių kokybę, funkcionalumą ir stilių, bet ir patrauklią kainą.