Kada verta iš gamintojo užsisakyti virtuvę be viršutinių spintelių?

Beveik kiekvienoje šiuolaikinėje virtuvėje yra komplektas, sudarytas iš dviejų ar net daugiau aukštų. Tokie baldai, žinoma, yra patys erdviausi ir praktiškiausi. Kitas dalykas, kad daugybė spintelių ir spintelių gali užgriozdinti erdvę. Be to, daugelyje kambarių tiesiog nėra vietos pakabinamiems baldams. Todėl virtuvės be viršutinių spintelių yra geriausias sprendimas daugelyje interjerų. 

Atvejai, kai virtuvės baldai be viršutinių stalčių yra geriausias sprendimas

Šiandieninė interjero mada pirmenybę teikia laisvoms, šviesioms erdvėms, kuriose baldų naudojama minimaliai. Jie neturėtų užgriozdinti patalpos ir trukdyti jai prisipildyti oro. Taigi, virtuvės komplektas be viršutinių spintelių yra sprendimas šiuo konkrečiu atveju. 

Tiesą sakant, tokie baldai puikiai tiks bet kurioje virtuvės patalpoje. Tačiau yra ir tokių situacijų, kai toks sprendimas bus vienintelis galimas. Tokio tipo komplektas bus tinkamas toliau nurodytais atvejais:

  • jei baldai statomi po langu, apie viršutinį aukštą negali būti nė kalbos. Tuo pat metu daugelyje virtuvių prie priešingos sienos gali būti stulpinės spintelės, užimančios visą erdvę nuo grindų iki lubų. Tai kompromisas tarp patogumo ir laisvos erdvės;
  • jei savininkui nepatinka daug sieninių spintelių, o virtuvės erdvė leidžia, galima užsisakyti virtuvę be viršutinių spintelių, įrengiant grindų elementus palei dvi ar net tris virtuvės sienas. Erdvę tarp jų galima užpildyti namų savininkų nuožiūra. Tai gali būti plazminis televizorius, kambariniai augalai pakabinamuose vazonuose, įvairūs aksesuarai. Taip pat galima palikti tiesiog laisvą sieną;
  • jei pasirinksite interjero stilių, kuriame viršutinių spintelių funkciją atlieka atviros lentynos – spintelės arba įmontuotos. Tai taip pat madinga šiuolaikinė tendencija. Toks dizainas padeda sukurti laisvos erdvės efektą. Lentynomis galima gražiai išdėstyti visus pagrindinius virtuvės atributus. Šiuolaikiniai gamintojai tam siūlo daug patrauklių sprendimų – bėgelių, pakabinamų konstrukcijų biriems produktams, stalo įrankiams ir kitiems virtuvės reikmenims.

Virtuvės be viršutinių spintelių privalumai

  1. Nesant baldų grupių ir viršutinių aukštų, patalpa tampa erdvesnė, joje atsiranda daugiau erdvės ir šviesos, o tai svarbu nedidelei patalpai.
  2. Galite eksperimentuoti su laikymo sistemų išdėstymu ir sugalvoti neįprastų būdų, pavyzdžiui, pastatyti spinteles po langu arba organizuoti laikymo sistemą po virtuvės sala.
  3. Ant viršutinio baldų aukšto dažnai kaupiasi dulkės, kurias ne taip lengva nuvalyti. Tokios problemos nėra, kai komplektas neturi viršutinių spintelių.
  4. Sutaupysite pinigų. Akivaizdu, kad vienos eilės virtuvės komplektas kainuos mažiau nei dviejų.
  5. Lengvas tokių baldų montavimas.  Jums nereikės tvirtinti spintelių gręžiant per sienas. Taip pat pašalinama rizika, kad viršutinė eilė dėl kokių nors priežasčių nukris.
  6. Daugiau galimybių stilingam ir originaliam sienų dekorui virtuvėje – lieka laisvos atviros lentynos, gražūs plakatai, sieniniai laikrodžiai ir pan. 

Baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” mielai padės įgyvendinti bet kokią idėją, susijusią su virtuvės ir kitų jūsų namų ar biuro patalpų įrengimu. Mūsų dizaineriai padės jums sukurti būsimos virtuvės dizainą ir funkcionalumą. O UAB “Baldų arsenalas” pagamintus baldus pristatys ir profesionaliai sumontuos mūsų meistrai.