Išmaniosios lovos užsakyti ir jų galimybes

Ramus miegas – tai degalai, kurie suteikia energijos, reikalingos didžiausiems gyvenimo iššūkiams įveikti. Šiuolaikinės baldų technologijos padeda pagerinti jūsų miego laiką – juk kiekviena puiki diena prasideda prieš naktį. Vienas iš tokių išradimų yra išmanioji lova.

Išmanioji lova – tai lova, kurioje naudojami jutikliai ir kitos išmaniosios technologijos, renkančios ir analizuojančios svarbius duomenis apie jūsų miegą. Išmaniosios lovos sukurtos taip, kad padėtų jums greičiau užmigti ir užtikrintų ramesnį miegą. Kai kurios išmaniosios lovos taip pat gali automatiškai reguliuoti miegą, kad nereikėtų blaškytis ir suktis.

Išmanieji čiužiniai siūlo kietumo ir atramos nustatymus, temperatūros nustatymus ir dar daugiau. Išmaniosios lovos rėmai leidžia pakelti ir nuleisti galvūgalį ir kojūgalį.

Ką gausite pirktą miegamojo lova su išmaniosiomis technologijomis?

  1. Jos subalansuoja jūsų temperatūrą. Jie suteikia tokių privalumų kaip kvėpavimas, vėsinimas ir temperatūros reguliavimas. Kartu su kvėpuojančiomis vėsinančiomis paklodėmis miegosite komfortiškoje aplinkoje.
  2. Siūlo reguliuojamą kietumą. Dauguma porų nesutaria dėl patogumo. Išmaniosios lovos gali reguliuoti kietumą, temperatūrą, atramą ir kitus parametrus kiekvienoje pusėje atskirai.
  3. Ji jaučia jūsų judesius. Išmaniosios miegamojo lovos reaguoja į jūsų judesius visą naktį ir automatiškai reguliuoja kiekvienos pusės kietumą, kad jums būtų patogu.
  4. Rodo jūsų miego kokybę. Speciali technologija optimizuoja jūsų išmaniosios lovos naudą, stebėdama jūsų miego laiką ir siūlydama idėjas, kaip nuolat gerinti miego kokybę.
  5. Padeda jums užmigti. Kojų šildymo technologija švelniai šildo kojas iš abiejų pusių ir padeda greičiau užmigti. Be to, jei jums sunku užmigti visą naktį, ši lova sumažins jūsų kūno apsivertimų skaičių, o patogus, atraminis čiužinys sumažins spaudimą kaklui, pečiams, nugarai ir klubams, todėl kiekvieną rytą atsibusite žvalūs ir atsigaivinę.
  6. 6Įrodyta, kad išmaniosios lovos užtikrina ramesnį miegą, nes protingai jaučia kiekvieną jūsų judesį ir automatiškai prisitaiko visą naktį, kad padėtumėte greičiau užmigti ir likti miegoti.

Šiuolaikinės lovos – tai ne tik komfortas ir patogumas, bet ir kokybė, individualus dizainas ir stilius. Baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” siūlo įsigyti lovą jūsų miegamajam pagal jūsų unikalų dizainą. Visi mūsų baldai yra patikimi, tvirti, ilgaamžiai, patogūs ir funkcionalūs. Įmonės dizaineriai padės Jums užsisakyti bet kokius baldus pagal Jūsų pageidavimus, interjerą ir parametrus. Jums tereikia susisiekti su mūsų konsultantais telefonu +370 637 66669 arba palikti užsakymą svetainėje.