Individualios virtuvės kainos nustatymo ypatumai

Virtuvė yra ypatinga kiekvienos šeimos vieta. Ne todėl, kad joje nuolat gaminami gardūs patiekalaiJoje visada tvyro šilumos ir jaukumo atmosfera.

Individualios virtuvės privalumai

Atsižvelgiant į platų šiuolaikinių virtuvių asortimentą, daugeliui žmonių kyla klausimas: kokį komplektą įsigyti? Pastaruoju metu tarp pirkėjų didelę paklausą turi pagal užsakymą gaminamos virtuvės. Pagal užsakymą pagaminti virtuvės baldai – tai ne užgaida, o poreikis ir būdas išreikšti save.

Yra kelios jo sukūrimo priežastys:

  • suteikti stilingą išvaizdą, kuri derėtų prie kambario interjero;
  • sukurti virtuvės pagal išmatavimus ar dizainą, atitinkantį šeimininkų reikalavimus;
  • galimybė paslėpti vėdinimo sistemą, katilą ir dujų skaitiklį;
  • nestandartinio išplanavimo buvimas, dėl kurio neįmanoma patalpinti paruoštų ausinių;
  • aukštos kokybės baldai leidžia išspręsti visas minėtas problemas. Virtuvė tampa tobula visais atžvilgiais: dydžio, turinio ir išvaizdos. Be to, klientas gali pasirinkti galvutės medžiagą, spalvą, furnitūrą ir dizainą.

Pagal užsakymą pagamintų virtuvės katalogas su kainomis. Išlaidų formavimo ypatybės 

Baldų kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, todėl būtina kiekvieną iš jų apsvarstyti išsamiau.

Kaip formuojama pagal užsakymą gaminamos virtuvės kaina:

  1. Svarbu kiekvieno modulio dizainas. Kuo paprastesnė konfigūracija, tuo mažesnė kaina. Tačiau reikia suprasti, kad nebrangių modulių tarnavimo laikas bus trumpas.
  2. Kainoms įtakos turi ir blokų dydis – kuo jie platesni, tuo pigesni. Kainai įtakos turi ir fasadai, tiksliau, medžiaga, iš kurios jie pagaminti, bei apdaila.
  3. Ypatingo dėmesio nusipelno veidrodžių, vitražų ir dekoracijų buvimas projekte.

Medžiaga yra pagrindinis parametras renkantis baldus. Biudžetinis variantas virtuvei yra medžio drožlių plokštė ir MDF, o brangiausias ir geriausias variantas, žinoma, yra natūrali mediena. Iš medžio pagaminta virtuvė pasižymi stulbinančia išvaizda, taip pat aukštomis vartojimo savybėmis. Baldų užsakymas prasideda nuo apsilankymo pas dizainerį. Jis sukuria būsimos virtuvės projektą. Tik tada, kai visus punktus patvirtina užsakovas, tiksliai parenkami visi elementai, gaminys atiduodamas į gamybą.

Kiekvienas pats sprendžia, kokį pasirinkimą priimti – pirkti gatavus baldus ar juos gaminti pagal užsakymą. Pagal užsakymą pagamintas gaminys – tai galimybė įgyvendinti visus savo norus, sukurti svajonių virtuvę už geriausią kainą. Specialistai pataria netaupyti perkant, tik kokybiškos medžiagos padeda ilgai ir patogiai naudotis.

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti UAB “Baldų arsenalas” baldų įmonės paslaugas, kad per trumpiausią įmanomą laiką suprojektuotų ir pagamintų bet kokį baldą bet kokiam projektui. Baldų, įskaitant virtuvės baldus, kainos visada yra sąžiningos, be nereikalingų papildomų mokesčių. Susisiekite su mūsų konsultantais, palikite savo pageidavimus svetainėje, o mūsų specialistai suprojektuos, pagamins ir pristatys baldus, apie kuriuos svajojote.