Geros virtuves užsakymas. Dažniausios klaidos renkantis baldus

Kai pirkėjas išsirenka konkretų virtuvės modelį arba susitaria su dizaineriais dėl individualaus dizaino, viskas atrodo tobula. Tačiau praktikoje smulkmenos, kurioms nebuvo suteikta reikšmės, sukelia nepatogumų ir apriboja galimybių realizavimą. Toliau papasakosime, į ką atkreipti dėmesį užsisakant virtuvę.

Dažniausios klaidos renkantis iš modernios virtuvės

Taigi, ko nereikėtų numanyti:

  1. Savarankiškas planavimas. Laiku nesuderinę projekto su specialistu ir pasikliaudami tik savo norais ir įsitikinimais, galite suklysti dėl nepraktiškų fasadų, baldų, įmontuotų prietaisų vietos ir kitų niuansų. Specialistas atsižvelgs į jūsų pageidavimus, išsklaidys kai kuriuos mitus ir papasakos, į ką reikėtų atsižvelgti projektuojant virtuvę.
  2. Lentynų dominavimas. Virtuvėje turėtų būti lentynų. Tačiau tai ne miegamasis, kuriame ant jų galima sudėti knygas, vazas ir kitus daiktus. Priešingai, stalčiuose dėl jų erdvumo galima tvarkingai sudėti daug daiktų, o lentynose nuolat bus netvarka. 
  3. Užsisakykite blizgius fasadus. Duoklė “blizgių” fasadų madai yra viena dažniausių virtuvės dizaino klaidų. Žurnalo nuotraukoje ji atrodo gražiai, tačiau praktiškai tokius paviršius teks dažnai poliruoti. Žinoma, nereikia visiškai atsisakyti blizgesio. Kompetentingi dizaineriai blizgius paviršius derina su matiniais. Tokius fasadus geriau įrengti ten, kur virtuvės šeimininkas juos tam tikrais atvejais naudos.
  4. Taupykite furnitūrai. Geri mechanizmai turėtų būti vienas iš prioritetų kuriant nestandartinę virtuvę. Pavyzdžiui, įsigijote brangų medžio masyvo komplektą, o jame sumontuoti vyriai, uždarymo įtaisai ir “sudėtingi” mechanizmai, pagaminti iš aliuminio tvirtinimo detalių. Jei virtuvėje padarysite tokią klaidą, furnitūra ne tik daug metų nelaikys, bet ir “nužudys” baldus, o korozija, į kurią linkęs pigus lydinys, gali patekti į indus ir maistą, o tai kenkia sveikatai.
  5. “Iš medžio drožlių plokščių ir MDF pagaminti fasadai yra prastos kokybės”. Šis įsitikinimas yra vienas dažniausių klaidingų įsitikinimų planuojant virtuvę. Kuriant aukštos kokybės nestandartinius baldus pagal užsakymą šios dvi technologijos yra ne mažiau stabilios nei tas pats medžio masyvas, nes presuotos žaliavos lakštai yra laminuojami, o vėliau padengiami parafinu.
  6. “Buferinių zonų” ant stalviršio nebuvimas. Jei šeimininkas aktyviai ruošia maistą, tai pirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti užsakant gera virtuves. Tarp šaldytuvo, kriauklės ir kaitlentės turėtų būti “salelės”, kad būtų galima žingsnis po žingsnio manipuliuoti maistu.
  7. Buitinės technikos pirkimas nepasitarus su dizaineriu. Jei jau turite naujos įrangos, problemų nekils – komplektas bus prie jos “priderintas”. Tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kai projektas jau įgyvendinamas, o pirkėjas apžiūrėjo, pavyzdžiui, šaldytuvą, kuris netelpa į erdvę. Kuriuo etapu pirkti prietaisus, priklauso nuo individualaus apsvarstymo. Svarbiausia šiuo atveju informuoti baldų gamintojo atstovą.

Baldų įmonės UAB “Baldų arsenalas” dizainerių, projektuotojų, meistrų ir montuotojų komanda padės sukurti unikalius nestandartinius baldus, kurie geriausiai atitiks jūsų norus ir svajones, bus kuo stilingesni, funkcionalesni, patogesni, patikimesni ir kokybiškesni. Su mumis galite susisiekti telefonu: +370 637 66669 arba palikti užklausą mūsų svetainėje.