Geriausias Vilniaus spintų gamintojas ir kitų baldų

Vilniaus baldų rinkoje yra pakankamai daug gamintojų ir pardavėjų. Vieni iš jų gamina standartinius įprastus modelius, kiti specializuojasi gaminti tam tikros rūšies baldus: tik virtuvėms arba tik svetainėms ir pan. Kai kurie iš jų taip stipriai specializuojasi, kad gamina tik vienos rūšies baldus: tik sofas, tik stalus, tik lovas, tik spintas.

Ir tik nedaugelis rimtų gamintojų Vilniuje ir apskritai Lietuvoje gali pagal individualų užsakymą pagaminti absoliučiai visų rūšių bet kokio sudėtingumo baldus. UAB “Baldų arsenalas” yra toks universalus gamintojas.

Įmonė savo veiklą pradėjo dar 2003 m., t. y. prieš 20 metų. Per šį laiką įmonė įgijo neįkainojamos patirties projektuojant, gaminant baldus ir teikiant klientams kokybiškas paslaugas.

UAB “Baldų arsenalas” baldų įmonės privalumai:

1.        Unikali ilgametė patirtis.

2.        Aukšto tikslumo, moderni, unikali gamybos įranga.

3.        Bendradarbiavimas tik su pasaulyje pripažintais aukštos kokybės baldų gamybai skirtų medžiagų gamintojais (mediena, MDF, medžio drožlių plokštės, aksesuarai, audiniai, įvairūs dekoratyviniai elementai iš stiklo, metalo, plastiko ir kt.)

4.        Aukštos kvalifikacijos gamybos personalas, paslaugų vadybininkai, dizaineriai ir konstruktoriai, apmokyti pagal tarptautinius standartus ir šiuolaikinius reikalavimus.

5.        Nuolatinis dėmesys naujausių baldų pramonės tendencijų, vystymo technologijų, išradimų studijoms ir plėtrai.

6.        Nuolatinis gamybos procesų tobulinimas ir optimizavimas, kuris teigiamai veikia gaminių savikainą.

7.        Nepriekaištingas klientų aptarnavimas, kuris apima: klientų konsultavimą, matavimus, dizainerio darbą rengiant baldų projektą, gatavų baldų pristatymą į montavimo vietą ir jų montavimą “iki raktų”. 

8.        Gamina absoliučiai visus baldus (vonios kambarių, virtuvių, miegamųjų, svetainių, prieškambarių, vaikų kambarių, biuro baldus ir kt.)

9.        Įmonė kiekvienam savo gaminiui suteikia kokybės garantiją.

Todėl baldų, įskaitant išskirtines spintas, gamybą Vilniuje geriau užsisakyti iš UAB “Baldų arsenalas”. Susisiekti galite telefonu, elektroniniu paštu arba užpildę baldų skaičiuoklės formą įmonės interneto svetainėje. Taip pat mūsų svetainėje rasite įmonės įgyvendintų baldų projektų pavyzdžių.  

Kreipkitės į UAB “Baldų arsenalas” baldų įmonę ir tikrai liksite patenkinti rezultatu, kokybe, kaina ir aptarnavimu.