Dirbtinio akmens stalviršiai modernių virtuvės kataloguose

Svarbiausias bet kurios virtuvės elementas yra stalviršis – jis sukuria nuotaiką ir toną bendram patalpos dizainui. Dėl formų ir medžiagų įvairovės galite susikurti patogų įvairios konfigūracijos ir reikiamų parametrų stalviršį. Šiandien virtuvės stalviršiai iš dirbtinio akmens turi didelę paklausą, nes yra patvarūs, patikimi ir patrauklios išvaizdos.

Virtuvės baldai su akmens stalviršiu. 

Pagrindinis kriterijus renkantis stalviršį yra tvirtumas ir ilgaamžiškumas, nes virtuvės darbo vieta yra nuolat išbandoma. Kartu paviršius turi būti gražus. Todėl geriausias pasirinkimas – dirbtinio akmens stalviršis. Ši medžiaga sujungia beveik visas natūralaus akmens savybes, be to, turi neginčijamų privalumų, tarp jų

  • nedidelis svoris, kuris labai palengvina montavimą;
  • higiena ir nepretenzinga priežiūra;
  • prieinama kaina.

Natūralaus akmens stalviršis kainuos daug brangiau dėl darbo imlumo apdirbimo procese. Todėl dirbtinio akmens stalviršis bus puiki alternatyva.  Dėl savo privalumų ir savybių iš dirbtinio kompozito taip pat gaminami originalūs baro stalviršiai, neįprastos palangės ir patogios kriauklės, kurios neabejotinai taps bet kurios virtuvės puošmena.

Stalviršiai iš dirbtinio akmens. Medžiagos savybės.

Dirbtinio akmens stalviršį apčiuopomis sunku atskirti nuo gaminių iš natūralios uolienos: jo paviršius lygus, jis nesugeria drėgmės ir nelinksta. Dėl specialios plokščių sujungimo technologijos dirbtinio akmens stalviršis yra monolitinis, o tai svarbu praktiškumo ir estetikos požiūriu. 

Dirbtinis akmuo virtuvės baldams yra akrilinės dervos, mineralinio komponento ir pigmento junginys, kuris visiškai nekenkia aplinkai. Ši medžiaga plačiai naudojama gyvenamosiose patalpose, maitinimo įstaigose, ligoninėse, klinikose ir švietimo įstaigose.

Dirbtinio akmens stalviršis atrodo vizualiai reprezentatyviai. Dėl plačios paletės tokius paviršius galima pagaminti įvairių spalvų. Be to, šią medžiagą lengva apdoroti, todėl galima kurti unikalius įvairių geometrinių formų dizainus, įgyvendinant net drąsiausias dizainerių idėjas.

Virtuvės stalviršiai iš dirbtinio akmens tarnaus ilgai dėl savo techninių savybių, įskaitant

  • atsparumas cheminiam ir mechaniniam poveikiui, o tai ypač svarbu virtuvėje, nes darbo paviršius yra aktyviai naudojamas;
  • didelis atsparumas karščiui: medžiaga atspari temperatūros pokyčiams neprarasdama savo išvaizdos ir savybių;
  • puikios sanitarinės ir higieninės savybės: dėl neporėto paviršiaus ant jo nelieka bakterijų, nesiveisia pelėsis ir grybelis. Medžiaga taip pat yra atspari įvairioms dėmėms, pavyzdžiui, vynui, arbatai, sultims ir kt. Dirbant su česnaku, žuvimi ir kitais produktais, paviršius nesugeria kvapo;
  • ekologiškumas ir netoksiškumas;
  • spalvos patvarumas, net ir veikiant ultravioletiniams spinduliams. 

Dirbtinio akmens stalviršio kainai įtakos turi tokie veiksniai kaip kompozicinės medžiagos modelis ir geometrijos sudėtingumas.

Baldų įmonė UAB Baldų arsenalas jau 20 metų profesionaliai gamina nestandartinius baldus. Turime modernią įrangą, patyrusius dizainerius ir meistrus, puikų aptarnavimą ir garantuotą baldų kokybę. Štai kodėl turėtumėte kreiptis į UAB “Baldų arsenalas”.