Buto interjero dizainas

Kaip taisyklė, šiuolaikiniai namai dabar statomi pagal to paties tipo projektus, todėl butų savininkams iškyla klausimas, kaip savo namus padaryti ne tik gyvenamus, bet ir ypatingus, unikalius, nepakartojamus ir, žinoma, patogius bei jaukius. Taigi čia neapsieisite be kambarių interjero dizaino. Interjero dizainas – tai ne tik harmoningas formų, spalvų, tekstūrų parinkimas, tinkamas baldų ir buitinės technikos išdėstymas, bet ir sėkmingas interjero patogumo, estetikos ir funkcionalumo derinys. 

Modernus interjero dizainas

Jei norite turėti stilingus ir patogius namus, būtina iš anksto numatyti daug įvairių detalių ir niuansų remonto pradžios etape. Tikėtina, kad pradedančiajam nepavyks savarankiškai pasiekti sėkmės. Todėl būtina kreiptis į dizainerį.  

Šiuolaikinį individualų interjero dizainą sudaro šie pagrindiniai etapai:

1. Išsamūs kambario matavimai. Tai apima patalpų matmenų matavimą ir laikančiųjų sienų, langų ir komunikacijų vietos nustatymą.

2. Pageidavimų ir idėjų aptarimas su savininku. Visi diskusijų rezultatai užrašomi tolesniam projekto vystymui.

3. Kelių projekto variantų sukūrimas. Šiame etape dizaineris, naudodamasis kompiuterinėmis programomis, sukuria demonstracines versijas. Klientas pasirenka jam labiausiai patinkantį variantą. Be to, šiame etape pridedami kai kurie paaiškinimai ir detalės.

4. Kuriamas būsimo interjero 3D modelis. Sukuriamas trimatis būsimo dizaino modelis, kad būtų galima įsivaizduoti galutinį remonto rezultatą iš įvairių kampų.

5. Projekto dokumentų rengimas. Šiame etape dizaineris parengia galutinius brėžinius, patalpų architektūros planus, komunikacijų, įrangos ir baldų išdėstymą ir pan.

6. Preliminarios sąmatos sudarymas. Projektuotojas sudaro eksploatacinių medžiagų ir statybinių medžiagų sąrašą ir nurodo jų kainą.

Taigi, jei jums reikia privataus namo interjero dizaino ar buto, vis dar pernelyg sunku ir brangu viską numatyti ir įgyvendinti be patyrusio specialisto – dizainerio pagalbos.

Modernus buto interjero dizainas

Buto interjero dizaino ypatumai yra tokie, kad reikia atsižvelgti į šiuos dalykus:

– buto dydis paprastai yra gana ribotas, todėl kyla klausimas, kaip taupyti ir tinkamai paskirstyti laisvą erdvę;

– reikės atsižvelgti į daugiabučio namo architektūrines ypatybes, nes, pavyzdžiui, jei išardysite buto laikančiąją sieną arba neleistinai padarysite joje durų angą, gali nukristi visas pastatas.

– būtina atsižvelgti į bendrų namo komunikacijų išdėstymą.

Baldų dizainas – svarbus interjero elementas

Joks interjero dizainas neapsieina be stilingų baldų. Juk šis elementas yra neatsiejama šiuolaikinio gyvenimo dalis. Būtent baldams reikia atskiro dizaino, kuris užtikrintų ne tik harmoniją su bendru interjeru, bet ir funkcionalumą, patogumą, praktiškumą.

UAB “Baldų arsenalas” dizaineriai mielai padės jums sukurti idealaus baldo projektą. O įmonės gamybos darbuotojai jūsų svajonę įgyvendins per trumpiausią įmanomą laiką.