Blizganti virtuvė pagal užsakymą – puiki šeimininkės svajonė

Blizgūs blizgūs paviršiai ant virtuvės fasadų atrodo labai įspūdingai. Tokios pagal užsakymą gaminamos virtuvės gali būti bet kokios spalvos. Be to, blizgus fasadas gali būti lenktas arba tiesus.

Virtuvių su blizgiais paviršiais privalumai:

  • vizualiai padidėja virtuvės plotas;
  • patalpa atrodo šviesesnė, nes blizgūs fasadai gerai atspindi šviesą;
  • didelis spalvų pasirinkimas;
  • tokios virtuvės stilingai ir patraukliai atrodo prie bet kokios spalvinės gamos, įskaitant tamsias spalvas (pavyzdžiui, kai kurios tamsios virtuvės kartais gali atrodyti niūriai, jei jų paviršius yra matinis).

Blizgios virtuvės turi ir trūkumų:

  • pirštų atspaudai, riebalai, suodžiai ir kitos dėmės ant blizgių paviršių labai gerai matomi, todėl, norint išlaikyti virtuvę švarią, rekomenduojama kuo dažniau nuvalyti nešvarumus;
  • norint prižiūrėti blizgius paviršius, būtina naudoti specialius ploviklius.

Blizgūs paviršiai gerai atrodo įvairiu stiliumi įrengtuose interjeruose – hi-tech, lofto, minimalizmo, moderno. Lygūs ir blizgūs paviršiai gerai dera su natūraliomis medžiagomis, pavyzdžiui, medžio masyvu, akmeniu. Stiklo intarpai taip pat puikiai atrodo virtuvėje su blizgiais paviršiais.  

Kaip gaminamos blizgios virtuvės pagal užsakymą?

Yra kelios blizgių fasadų gamybos technologijos:

  1. Laminavimas. Tai karštas presavimas vakuuminėje aplinkoje naudojant specialią įrangą. Norint gauti blizgią virtuvę laminavimo būdu, pirmiausia fasadą reikia padengti specialia plėvele. Ši technologija dažnai naudojama nestandartinių baldų fasadams gaminti. Šio metodo privalumas – prieinama kaina, o trūkumas – trumpas tarnavimo laikas. Laminuoti paviršiai yra labai jautrūs aukštai temperatūrai.
  2. MDF fasadų dažymas. MDF dažymo būdas yra universalus ir nekenksmingas aplinkai. Galite rinktis beveik bet kokios spalvos dažytą MDF. Tai leidžia įgyvendinti net pačią originaliausią dizaino idėją. Tokie fasadai atrodo gražiai ir yra mažiau veikiami garų ir karšto oro nei laminuoti.
  3. Akrilo plokštės. Akrilo plokščių naudojimas yra dar vienas būdas išgauti blizgius paviršius. Akrilo plastikas turi daug privalumų: jis yra patvarus, tvirtas, o jo paviršiuje galima nušlifuoti nedidelius įbrėžimus.

Lietuvos baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” gamina patikimus ir stilingus baldus. Su mūsų pagalba galėsite įgyvendinti bet kokią idėją, susijusią su virtuvės baldais. Kai kuriuos mūsų darbo variantus galite pamatyti UAB “Baldų arsenalas” interneto svetainėje esančiame virtuvės pagal užsakymą kataloge. Mūsų dizaineriai ir projektuotojai padės jums sukurti būsimų baldų dizainą pagal jūsų parametrus ir poreikius.