Biuro baldai pagal užsakymą

Biuro baldai yra atskira baldų pramonės kryptis. Jai tenka keletas svarbių užduočių. Pirmoji – kad būtų patogi ir saugi darbuotojams, antroji – kad pabrėžtų įmonės statusą, trečioji – kad būtų griežtai dalykinė, bet stilinga. Taigi pigūs biuro baldai iš parduotuvės – ne išeitis.

Biuro baldai ypatingi tuo, kad jų paskirtis gali būti skirtinga. Pavyzdžiui, atskiri baldai darbuotojams, atskiri vadovybės biurui, baldai susitikimams konferencijų salėse ir pan.

Pagrindinės biuro vietos ir joms skirti baldai

 Pirmoji pagal dydį vieta yra paprastų biuro darbuotojų darbo vieta. Čia dirba komanda. Šios vietos baldai turėtų būti:

1.        Praktiškas. Tai reiškia, kad jis turėtų suteikti galimybę patogiai ir lengvai naudotis kompiuterine ir biuro įranga, dokumentais, biure.

2.        Saugu. Baldų dydis, forma ir funkcionalumas turi užtikrinti visišką darbuotojų gyvybės ir sveikatos saugumą.

3.        Patikimas. Kasdienis aktyvus biuro baldų naudojimas turi įtakos jų ilgaamžiškumui. Todėl baldai turi būti tvirti ir ilgaamžiai.

4.        Universalus.  Interjero stiliaus vienovė turėtų suteikti galimybę perstatyti baldus, keisti jų elementus neprarandant bendro dizaino.

Antroji vieta – valdymo biurai. Čia vyksta derybos su verslo partneriais, sudaromos sutartys, rengiami susitikimai ir pokalbiai. Vadovo biuras yra įmonės vizitinė kortelė. Būtent čia susidaro pirmasis įspūdis apie įmonės patikimumą, statusą ir sėkmę. Taigi šios vietos baldai turėtų būti:

1.        Būkite kuo reprezentatyvesni, rafinuoti, bet kartu dalykiški ir santūrūs, nepažeiskite bendro viso biuro stiliaus.

2.        Sukurkite patogią verslo aplinką. Leiskite pavaldiniams nesijausti nepatogiai vadovų kabinete, kartu suprasdami pavaldumo taisykles.

3.        Taip pat turi būti praktiškas ir saugus.

Trečioji vieta yra masinių renginių (pristatymų, konferencijų, susitikimų, švenčių) vieta. Pagrindinis reikalavimas, keliamas baldams šiuose kambariuose, yra kuo erdvesni, praktiškesni ir patogesni, užimantys kuo mažiau laisvos vietos. Baldų stilius turėtų sukurti bendradarbiavimo ir lygybės atmosferą.

Ketvirtoji vieta yra poilsio zona. Pasak psichologų, tai labai svarbi vieta kiekviename biure. Galimybė išsiblaškyti darbo dieną kartais padidina darbo našumą. Baldai turi būti minkšti, patogūs ir patogūs.

Taigi akivaizdu, kad sunku nusipirkti kažką individualaus ir vienodo stiliaus visoms parduotuvės biuro vietoms. Todėl geriausias sprendimas – gaminti biuro baldus pagal užsakymą iš patikimo gamintojo. Būtent pagal užsakymą pagaminti baldai sukurs biure harmoniją ir išskirtinumą.

Biuro baldų gamyba Vilniuje

Viena iš pirmaujančių nestandartinių biuro baldų gamybos įmonių Vilniuje yra UAB “Baldų arsenalas”. Įmonė daugelį miesto įmonių aprūpino išskirtiniais stilingais baldais. Mūsų gamyboje naudojama geriausia įranga, bendradarbiaujame tik su pirmaujančiais medžiagų ir priedų tiekėjais. Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai gali įgyvendinti bet kokius dizaino projektus. Taigi, norėdami užsisakyti ir pigiai pirkti biuro baldus, kreipkitės į UAB “Baldų arsenalas”.