Baldai su “TIP-ON” fasadais moderniame virtuvių pagal užsakymą kataloge. Pagrindiniai privalumai ir trūkumai

Bet kuriuose šiuolaikiniuose namuose yra daug baldų, skirtų įvairiems daiktams laikyti. Žinoma, visos šios spintelės ir stalčiai turi rankenėles, be kurių jų negalima atidaryti ar uždaryti. Tačiau šiuolaikinės technologijos nestovi vietoje ir šiandien “TIP-ON” fasadai tampa vis populiaresni. “TIP-ON” – tai mechanizmas, leidžiantis sklandžiai ir tyliai atidaryti ir uždaryti spintelių fasadus nenaudojant rankenėlių. Mechanizmas įjungiamas lengvai paspaudus fasadą.

Kad visiškai įvertintumėte šios sistemos privalumus, įsivaizduokite, kaip bus lengviau gaminti maistą, kai visus virtuvės fasadus bus galima atidaryti nenaudojant rankų.

“TIP-ON” fasadų privalumai

  1. Nesvarbu, ar spaudžiate duris delnu, keliu, alkūne, ar klubo sąnariu, spaudimo atidarymo sistema veikia bet kuriuo atveju ir tyliai atidaro duris, kai jūsų rankos yra pilnos.
  2. Visos stumdomos atidarymo sistemos yra visiškai mechaninės.
  3. Fasadus su TIP-ON sistema taip pat galima atidaryti ar uždaryti rankiniu būdu, nesibaiminant, kad mechanizmas suges.
  4. Push-to-open sistema dažniausiai derinama su amortizacijos sistema, kuri leidžia padaryti stalčių uždarymą švelnesnį. Tai reiškia, kad bus gana sunku netyčia paspausti, pavyzdžiui, pirštą.
  5. Šį mechanizmą galima lengvai sumontuoti standartiniuose bet kokio tipo baldų, kuriuose yra durelių ar stalčių, korpusuose, nereikalaujant papildomos vietos ar specialių įrankių.
  6. “Push-to-open” atidarymo sistemos mechanizmo efektyvaus veikimo zonoje išlaikomas minimalus 2,5 mm tarpas tarp korpuso ir fasado (reguliuojamas įmontuotais krumpliaračiais).
  7. Sistema “push-to-open” yra optimalus gaminys apatiniams virtuvės spintelių fasadams, kuriuos galima lengvai atidaryti kojomis, nesilenkiant.

Dar vienas privalumas – dėl to, kad ant fasado nėra rankenėlių, jūs prie jų neprisiliesite, o jūsų kūdikis negalės į jas atsitrenkti.

“TIP-ON” mechanizmo naudojimo trūkumai

  1. Pagrindinis tokių mechanizmų naudojimo trūkumas – ant blizgių baldų fasadų paviršių gali likti pastebimų atspaudų. O jei kalbėsime apie “TIP-ON” fasadų naudojimą virtuvėje, tai pėdsakų liks ant bet kokių (ne tik blizgių) paviršių, nes dauguma paspaudimų bus atliekami gaminant maistą, kai rankos bus nešvarios. Tačiau plokščius paviršius valyti ir poliruoti daug lengviau nei sudėtingos konfigūracijos rankenas. 
  2. Stalčiai su “Push-to-open” atidarymo sistemomis atsirado palyginti neseniai, todėl jų kaina vis dar gana aukšta.

 UAB “Baldų arsenalas” baldų įmonė visada žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis, todėl pagaminsime Jums modernius baldus, naudodami bet kokias naujausias technologijas ir mechanizmus. Su mūsų baldų pasirinkimo galimybėmis galite susipažinti įmonės interneto svetainėje. UAB “Baldų arsenalas” virtuvės pagal užsakymą yra modernios, patikimos, funkcionalios ir stilingos.