Baldai su HPL fasadais – naujovė pirmaujančių gamintojų virtuvės baldų kataloguose.

Pirmaujantys kokybiškų virtuvės baldų gamintojai visada žengia koja kojon su laiku ir naudoja naujus sprendimus bei technologijas. Šiuo metu HPL virtuvės baldai populiarėja visame pasaulyje. Dėl savo techninių savybių ši medžiaga neturi analogų.

Plastikinių fasadų savybės

Iš natūralaus medžio pagaminti virtuvės baldai yra brangesni, o tokią prabangą sau leisti gali ne kiekvienas. Todėl tarp daugybės šiuolaikinių medžiagų, skirtų virtuvės baldų fasadams, išsiskiria plastikinis aukšto slėgio laminatas (HPL). Šiandien tokia medžiaga, kaip dekoratyvinis sintetinis plastikas, pasižymi gana aukštomis eksploatacinėmis savybėmis, leidžiančiomis sėkmingai konkuruoti su natūralios kilmės medžiagomis. Į virtuvės HPL plokščių sudėtį įeina ne tik plastikas. Tokių fasadų pagrindas yra medžio drožlių plokštė arba MDF, ir tik viršus padengtas plastiku. HPL virtuvės fasadai gaminami iš valcuoto ir lakštinio plastiko, kuris gaminamas įvairių spalvų. 

Sintetinio plastiko dekorų asortimentas leidžia klientams įgyvendinti drąsiausias idėjas. Iš šios medžiagos gaminami vienspalviai arba spalvoti audiniai, imituojantys medieną, akmenį, metalą, taip pat audiniai su reljefine tekstūra. Lygios plokštės kartu su matiniu arba blizgiu paviršiumi leidžia sukurti modernų, įspūdingą dizainą, kuriame dera praktiškumas ir patogumas.

HPL virtuvės fasadų privalumai ir trūkumai

Tokį sintetinio plastiko populiarumą lemia šie privalumai

– atsparumas bet kokiems mechaniniams pažeidimams;

– atsparumas buitinėms cheminėms medžiagoms;

– dėl tvirto HPL plastiko sukibimo su pagrindu paviršius nėra veikiamas karštų garų, nesideformuoja ir ilgai tarnauja;

– HPL plastikiniai fasadai prieinami visiems, nes jų kaina palyginti nedidelė;

– ši medžiaga nereikli priežiūrai;

– ji pasižymi aukštomis funkcinėmis ir estetinėmis savybėmis.

Yra ir nedidelių tokių paviršių trūkumų. Jie yra šie:

1. Blizgus plastikas palieka pirštų atspaudus. Tačiau ant matinės tekstūros pėdsakai mažiau pastebimi.

2. Sunku pagaminti kampuotas ir U formos ausines.

3. Fasadų apvadai su plastikiniais kraštais nėra patvarūs ir laikui bėgant juos reikia keisti. Aliuminio briaunos praranda patrauklumą. 

Tačiau nepaisant to, virtuvė su HPL fasadais leidžia svajoti apie dizainą, dekoruoti interjerą moderniu hi-tech arba šiuolaikiniu stiliumi ir už prieinamą kainą gauti praktiškus, patvarius, stilingai atrodančius virtuvės baldus.

Virtuvės baldų užsakymas iš UAB “Baldų arsenalas”

Užsisakyti virtuvės baldus iš UAB “Baldų arsenalas” – visiškai teisingas sprendimas. Juk ši įmonė, be kokybiškų ir patikimų baldų, pagamintų pagal jūsų asmeninį projektą, taip pat teikia visą spektrą paslaugų, kurios emociškai ir fiziškai sunkų baldų pirkimo procesą paverčia maloniu įvykiu. Jums tereikia pateikti užsakymą įmonės interneto svetainėje arba paskambinti telefonu ir mūsų specialistai su jumis susisieks. UAB “Baldų arsenalas” dizaineriai atvyks pas Jus, atliks reikiamus matavimus, parengs projektą pagal Jūsų pageidavimus ir biudžetą, per trumpiausią įmanomą laiką patyrę specialistai modernia įranga pagamins Jums baldus, taip pat pristatysime ir sumontuosime pagamintus baldus Jūsų namuose. Be to, visiems savo gaminiams suteikiame garantiją.