Baldai moderniame interjero dizaine

Renovuojant butą ar namą, kiekvienas susiduria su sudėtinga užduotimi – pasirinkti interjero baldų stilių.

Būtina pradėti nuo asmeninės patirties ir norų. Kažkas širdyje yra konservatyvus ir jam tiks klasikinis stilius, kažkas pirmenybę teiks šiuolaikinėms aukštosioms technologijoms ir viską darys jų formatu. Interjero dizainą reikia rinktis labai kruopščiai, todėl kiekvienas namų šeimininkas turėtų atsižvelgti į smulkiausias detales, bet nepamiršti ir kambario savybių.

 To paties stiliaus namo ar buto dekoravimas turi savų ypatumų ir sunkumų. Todėl visada reikėtų kreiptis pagalbos į profesionalų dizainerį. Be to, kalbant apie baldų stilių, išsirinkti dar sunkiau, nes jų nėra tiek daug, o parinkti konkretaus stiliaus baldų spalvą, formą, dydį ir dar taip, kad jie papildytų ir sukurtų kambario pilnatvės pojūtį, reikia tam tikrų žinių ir patirties.

Šiandien yra pakankamai daug baldų stilių, skirtų konkrečioms istorinėms epochoms. Yra 2 pagrindinės tendencijos: senovinis (antikinis) stilius, atspindintis praėjusių amžių kultūrą, ir modernusis stilius, atsiradęs technologinės pažangos procese ir atspindintis naujausias tendencijas. 

Antikvariniai baldai modernaus interjero dizaine atspindi tam tikros istorinės epochos atmosferą. Atidžiau įsižiūrėjus į stiliaus detales, galima sakyti, kad tai turėtų būti natūralios medinės medžiagos, taisyklingos geometrinės formos, švelnūs apmušalų tonai. Senovinis stilius dar vadinamas klasikiniu arba istoriniu. Šiam stiliui būdingos taisyklingos elegantiškos linijos ir aristokratiškas grožis. Sofos, foteliai, stalai, kėdės atrodo patraukliai ir nepakartojamai, suteikia patikimumo ir pasitikėjimo jausmą. Svarbiausia vengti pernelyg didelio puošnumo ir nepamiršti, kad baldai turi būti ir patogūs. Antikvarinį baldų stilių galite atpažinti pagal keletą bruožų:

– Medinės kėdės – turi aukštus atlošus ir plačias sėdynes;

– Stalai visada yra tinkamos formos, apvalūs arba keturkampiai;

– Spintos ir komodos yra didelės, erdvios, panašios į stačiai stovinčias skrynias.

Norėdami suteikti senoviškumo efektą, gamintojai sėkmingai naudoja tokias technologijas kaip senovinis senėjimas, balinimas ir dekupažas.

Modernaus buto interjero dizaino stilius

Modernumas ėmė diktuoti naujas sąlygas, dėl kurių atsirado poreikis optimizuoti gyvenamąjį plotą ir aktualumas išnaudoti visą laisvą erdvę. Taigi, nuolat tobulėjant šiuolaikiniam buto ar namo interjero dizainui, atsirado tokie nauji stiliai kaip modernas, minimalizmas, hi-tech ir konstruktyvizmas.

Secesija – tai banguojančios linijos, išskirtinių spalvų baldai iš medžio ar metalo. Taip pat daug stiklo, vitražų ir dirbtinių medžiagų.

Minimalizmui būdingas lakoniškumas ir paprastumas. Visi baldų elementai minimaliai dekoruoti.

Aukštosios technologijos – technologiškiausias baldų stilius, kuriame vyrauja stumdomos ir įmontuojamos spintos, transformuojamos sofos. Gaminiai su blizgiu paviršiumi, papildyti ryškiomis spalvomis.

Konstruktyvizmas – tai funkcionalūs baldai. Vyrauja juoda, pilka, žalia ir raudona spalvos.

Baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” ne tik gamina aukštos kokybės nestandartinius baldus, bet ir teikia projektavimo paslaugas, projektuoja baldus, savarankiškai pristato ir montuoja savo gaminius. Jums tereikia pateikti užsakymą svetainėje arba paskambinti mūsų konsultantų telefonais ir išsakyti savo pageidavimus. UAB “Baldų arsenalas” komanda padės jums sukurti baldų projektą ir atliks visus darbus “iki raktų”.