Virtuvės baldai

Virtuvė – itin gyva, veiksmo ir energijos kupina namų vieta, kurioje ne tik gaminamas maistas, pietaujama, vakarieniaujama, bet apskritai leidžiamas šeimos, draugų laisvalaikis. Prastai įrengta ir apstatyta virtuvė šį įsivaizdavimą negailestingai griauna. Nekokybiški virtuvės baldai ir neapgalvotas jų išdėstymas kuria nejaukią atmosferą, prastėja namų įvaizdis. Netinkamai įrengtoje virtuvėje darbai stringa, gaištamas laikas, tad virtuvės erdvę norisi aplenkti.

Mes siūlome Jums sprendimą. Atidžiai įvertinę situaciją, rengiame ilgamete talentingų meistrų patirtimi paremtus virtuvės baldų projektus. Funkcionalūs, praktiškai ir patogiai suplanuoti virtuvės baldai užtikrina gerą laiką ir sklandų darbą virtuvėje. 

single-foto
apie-mus

Virtuvės baldai gaminami pagal individualius projektus, rengiamus atsižvelgiant į individualius klientų poreikius ir įvairius interjero aspektus. Baldai gaminami profesionalia technika, naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, todėl gaminiai pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu.

UAB “Baldų arsenalas” – geriausi virtuvės baldų sprendimai nuo projektavimo iki montavimo. 

Susisiekite su mumis

Norėdami užsakyti mūsų paslaugas ar gauti išsamią konsultaciją, susisiekite su mumis telefonu, el. paštu arba užpildę baldų skaičiuoklės formą.