Virtuvės baldai

Virtuvė – itin gyva, veiksmo ir energijos kupina namų vieta, kurioje ne tik gaminamas maistas, pietaujama, vakarieniaujama, bet apskritai leidžiamas šeimos, draugų laisvalaikis, ilsimasi. Prastai įrengta ir apstatyta virtuvė šį įsivaizdavimą negailestingai griauna. Nekokybiški virtuvės baldai ir neapgalvotas jų išdėstymas kuria nejaukią atmosferą, prastėja namų įvaizdis. Netinkamai įrengtoje virtuvėje darbai stringa, gaištamas laikas, tad virtuvės erdvę norisi aplenkti.

Mes siūlome Jums sprendimą. Atidžiai įvertinę situaciją, rengiame ilgamete talentingų meistrų patirtimi paremtus virtuvės baldų projektus. Funkcionalūs, praktiškai ir patogiai suplanuoti virtuvės baldai užtikrina gerą laiką ir sklandų darbą virtuvėje. 

Prabangi, elegantiška, o gal labai paprasta ir jauki – papasakokite, kokios virtuvės norėtumėte savo namuose, o mes pasistengsime, kad mūsų kuriami virtuvės baldai idealiai tiktų Jūsų svajonių virtuvėje.

single-foto
apie-mus

Virtuvės baldai gaminami pagal individualius projektus, rengiamus atsižvelgiant į individualius klientų poreikius ir įvairius interjero aspektus. Baldai gaminami profesionalia technika, naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, todėl gaminiai pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu.

Nesvarbu, ar ieškote virtuvės naujiems namams, ar tiesiog norite atnaujinti savo virtuvės erdvę, įgyvendinsime visas Jūsų vizijas ir lūkesčius. Būdami greta nuo projekto pradžios iki pabaigos, teiksime visokeriopą pagalbą, konstruktyvius ir originalius pasiūlymus, konsultuosme visais Jums kylančiais klausimais ir drauge sukursime išbaigtą, funkcionalią, tobulai namų interjere derančią ir visus šeimos narius jungiančią virtuvės erdvę.

UAB “Baldų arsenalas” – geriausi virtuvės baldų sprendimai nuo projektavimo iki montavimo.

Susisiekite su mumis

Norėdami užsakyti mūsų paslaugas ar gauti išsamią konsultaciją, susisiekite su mumis telefonu, el. paštu arba užpildę baldų skaičiuoklės formą.