Vaikų kambario baldai

Vieta, kurioje vaikai praleidžia daugiausiai laiko, turi didelę įtaką jų vystymuisi, charakterio ypatumams, elgsenai. Būtina atkreipti dėmesį, kokioje aplinkoje vaikas leidžia savo laisvalaikį, ar jo kambarys tinkamai įrengtas ir pakankamai gerai pritaikytas jo poreikiams. Tam, kad vaikas galėtų tobulėti, formuotųsi jo įgūdžiai, itin svarbu parinkti tinkamus vaiko kambario baldus. 

Tvarkai palaikyti kuo puikiausiai tinka komodos, spintelės. Jas projektuojame pagal individualius poreikius, siūlome nestandartinius daiktų talpinimo sprendimus. Rašomasis stalas ir kėdė – neatsiejami baldai nuo būsimo ar esamo moksleivio kambario. Kuriame juos efektyvius ir naudingus: tiesiai laikysenai, bendram patogumui ir puikiai paruoštiems namų darbams. Spintose talpinami visi vaiko rūbai – išaugti, dabar nešiojami ir būsimi, žvelgiant į ateitį, todėl labai svarbus baldo funkcionalumas ir geras panaudojimas. Lova dažniausiai derinama pagal vaiko ūgį – kad negriozdintų kambario, tačiau nebūtų ir per trumpa. 

Vaikų kambario baldai projektuojami ir gaminami maksimaliai išnaudojant visas nestandartinių baldų teikiamas galimybes – juk vaikai patys imliausi mokytis ir tobulėti.

single-foto

Susisiekite su mumis

Norėdami užsakyti mūsų paslaugas ar gauti išsamią konsultaciją, susisiekite su mumis telefonu, el. paštu arba užpildę baldų skaičiuoklės formą.